Başarılı Oyuncu ve Yazar Emre Tetikel?

Son güncelleme:

Aslen Tekirdağlı olan Emre Tetikel dizi oyuncusu, öğretmen ve yazardır. Karagül Tv dizisindeki Şahin ve Ayakta Kal sinema filmindeki Berk rolü ile tanınır. Ayakta Kal filmi ile ilk kez 2008’de kamera karşına gelmiştir. Bu film ekonomik özgürlük açısından farklı olan iki grup öğrencinin hayatını, yaşadıklarını anlatıyor. Genç oyuncu Emre Tetikel ardından Küçük Kadınlar isimli dizide Murat karakterini canlandırdı. Dizi, anne ve babalarının ölümünden sonra hayata tutunmaya çalışan beş kız kardeşin yaşadıklarını anlatıyor.

Başarılı Oyuncu Emre Tetikel

Emre Tetikel’in Yükselişi!

Başarılı oyuncu 2015’te Son Çıkış isimli dizide yer aldı. Dizi İstanbul’da bir kenar mahallede çekildi ve kötü alışkanlıkları olan gençlerin mücadelesini anlatıyor.Ayrıca Son Çıkış ,Ömer Miraç Yaman’ın Apaçi Gençlik kitabından esinlenilerek dizi haline getirilmiştir. Emre Tetikel, 2016 yılında Adını Sen Koy isimli diziyle bir kez daha kamera karşısına geçti. Dizide Teoman karakterini canlandırdı.

Ardından gelen yılda ise Ateş Böceği isimli dizide görev aldı. Bu dizide de Berk karakterini canlandırdı. İran Yemeği, Aşkın 7 Şehri isimli reality şovlarda Türkiye’den konuk oyuncu olarak yer almıştır. Sadece dizi ve filmlerde değil birçok tiyatro, kısa film ve reklam filmlerinde yer almıştır. Ortaokul ve lisede oyunculuk yapmak istediğine karar verdi ve Tekirdağ’da Şehir tiyatrolarında çalıştı.Ayrıca amatör tiyatro gruplarında da oyunculuğunu sergilemiştir.

Başarılı oyuncu Emre Tetikel

Emre Tetikel’in Yazar Kişiliği!

Ünlü yazar Yalnız Aşka Sığınmak adlı kitabında aşkın var olmadığını aşkın cinsellikten ibaret olduğunu söyler. Aşk kadar derin bir konuya farklı bir perspektiften bakan Emre Tetikel kitabında erotizme yer ayırmıştır. Tekirdağ’da ve İstanbul’da birçok kolej ve özel oyunculuk eğitimi veren kurumda, Tiyatro öğretmenliği yaptı, konservatuar eğitimi için öğrenci yetiştirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.