Bella Şarkısı İle Adından Söz Ettiren Sosyal Medya Fenomeni ”Merve Yalçın”

Merve Yalçın

Sosyal medyada güzelliği ve sesiyle tanınan Merve Yalçın’ı konuşuyoruz bugün. Çoğumuz Tiktok hesabından paylaştığı playback içerikleri ile kendisini tanıdık. Ardından Merve Yalçın Bella şarkısını çıkardı. Ve şarkı bir an da herkesin diline dolandı. Sosyal medyayı sıkı takip eden Merve Yalçın Kimdir? soruları ise aldı başını gidiyor. Merve Yalçın Nereli? Merve Yalçın Kaç Yaşında? Merve Yalçın Tiktok da Neler Paylaşıyor? gibi tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Merve Yalçın Kimdir?

Merve Yalçın, 19 Mayıs 1999 (22 yaşında) İstanbul’da dünyaya geldi. Doğma büyümeli İstanbul’lu olan güzel fenomen 1.68 boyunda ve 50 kilodur. Merve Yalçın, TikTok’da yayınladığı içeriklerle oldukça popüler oldu. Kısa sürede tanınan güzel fenomen, 5 milyon üzerinde takipçi elde etti.

Merve Yalçın

Merve Yalçın Juan ekibi ile aynı evde yaşamaktadır. Ekip ile birlikte de içerik üretmektedir. Juan ekibi ise  Berke Juan, Ceren Solmaz, Kürşat Juan ve Yaren Alaca’dan oluşmaktadır. Merve Yalçın, ayrıca TikTok ve Instagram’da çektiği yemek videolarıyla popüler olan CZN Burak’ın da eski sevgilisidir. 

Merve Yalçın Şarkıları

Güzelliği ile dikkat çeken sosyal medya fenomenin ayrıca sesi de çok güzel. Çıkardığı şarkılar ile takipçilerinden tam destek de alıyor. İlk olarak 2020 yılında Hip/hop-rap kategorisinde yer alan Bella isimli Albümünü çıkardı.

Merve Yalçın Bella Şarkısı

Merve Yalçın, şarkısı yayınlandıktan kısa süre sonra güzel tepkiler ile karşılaştı ve şarkısı Youtube üzerinden 65 milyon kez izlendi. Ardından 1 yıl sonra, Merve Yalçın Gipsy Casual ile ortak Romale şarkısı yayınlandı.

Merve Yalçın Gipsy Casual Romale

Merve Yalçın x Gipsy Casual -Romale şarkısı ise kısa sürede 23 milyon izlenmeyi geçti.

Merve Yalçın Sosyal Medya İçerikleri

Merve Yalçın, sosyal medya üzerinden birçok paylaşımda bulunuyor. Aktif olarak kullanmasının yanında aynı zamanda içerik de üretiyor. Günden güne takipçisi artan Merve Yalçın’ın gelirini de sosyal medya üzerinden karşılıyor.

Merve Yalçın İnstagram Pozu

Merve Yalçın İnstagam üzerinden hayatına dair birçok fotoğrafı takipçilerine sunuyor. Gelen güzel yorumlar ve beğeniler ile de takipçilerinin desteklerini her daim hissediyor. Güzel fenomenin İnstagram da 1.1 milyon takipçisi var.

Merve Yalçın İnstagram Pozu

Merve Yalçın’ın instagram üzerinden paylaştığı birkaç fotoğrafı sizler için yazımıza ekliyoruz.

Merve Yalçın İnstagram pozu

Merve Yalçın, fiziği ve güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine topluyor. Paylaştığı fotoğraflar ise beğeni yağmuruna tutuluyor.

Merve Yalçın İnstagram Pozu

Merve Yalçın Tiktok hesabı üzerinden paylaştığı içerikler ile tanındı da diyebiliriz. Kısa videoları, yaptığı playbackler, ve ürettiği içerikler ile bir an da takipçisi arttı. Güzel fenomeni Tiktok üzerinden merveyalcin adlı kullanıcı hesabı ile de takip edebilirsiniz.

Merve Yalçın Tiktok

Merve Yalçın aynı zamanda Youtube içinde farklı içerikler üretiyor. Juan ekibi ile çektiği videolar, hayatı, ve daha fazlasını Youtube hesabında bulabilirsiniz.

Merve Yalçın Youtube

Merve Yalçın 1 yıl önce Youtube hesabı açtı ve Youtube Ben Geldim adlı ilk videosunu paylaştı. Takipçilerini mutlu eden bu haberle birlikte kısa sürede abone sayısı arttı. Merve Yalçın Youtube hesabında bugün 853 bin aboneye sahip.

Merve Yalçın Youtube

Merve Yalçın Youtube hesabında Cemre Solmaz ile Sizden Gelen Soruları Cevapladık videosu yayınladı. Ev arkadaşı olan ikilinin takipçilerinden ise birçok güzel yorum ve beğeni geldi. Kısa sürede video 2 milyon izlenmeyi geçti.

Merve Yalçın

Güzel ve eğlenceli fenomeni sosyal medya üzerinden takip etmeye devam edeceğiz. Videolarına Merve Yalçın kullanıcı adı ile ulaşabilir ve yayınladığı içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.