Beren Saat, Kenan Doğulu’dan Boşanıyor Mu?

Beren Saat ile Kenan Doğulu, 29 Temmuz 2014 tarihinde Los Angeles’da evlenmişlerdi. Geçtiğimiz yıl ilişkilerinde çalkantılı bir dönem yaşadığı belirtilen çift, manşetlerden düşmeyen boşanma haberlerinin aksine ilişkilerine devam ettiler. Ama yeni haberler ışığında tekrar sevenlerine kötü haber geldi.

‘2. Sayfa’ programının haberine göre; ünlü çiftin evliliği üzerinde kara bulutlar dolanıyor. Evliliklerindeki krizi aşamadıkları konuşuluyor. Beren Saat, Kenan Doğulu ile yaşadığı evden ayrılmak için emlakçılara başvurdu ve daire arayışına girdi.

 

Beren Saat’in kendi doğum gününde paylaştığı yazı ile çiftin evliliklerinin iyi gitmediği konuşulmaya başlanmıştı. Kendi doğum günü için;

“En yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı” ifadelerini kullanmıştı.

 

Ardından 45 yaşına giren eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününde yaptığı ‘masumiyetini kaybettin’ tarzındaki eşi hakkındaki paylaşımı herkesin aklına ayrılık getirmişti;

“Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı…”

 

Sonrasında ilişkileri devam etti fakat Kenan Doğulu’nun bu sene olan doğum gününde de Beren Saat ‘beceremediğimiz evlilik olsun’ cümlesini içeren bir paylaşımda daha bulundu;

”Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, es olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun.”

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.