Beşiktaş’ın Yeni Transfer İddiası: Aitor…

Aitor Beşiktaş İle Görüşüyor…

Koronavirüs sebebiyle ertelenen maçların 12 Haziran’da başlaması bekleniyor. Yeni sezonda önemli isimleri listesine ekleyen spor kulüpleri heyecanlı bir şekilde Süper Liglerin başlamasını bekliyor. Beşiktaş Spor Kulübü ile anılan Aitor için menajeri ile görüşülmeye başlanıldı. Takım futbolcu için resmi teklif yaptı.

”Bize 3 kulüpten resmi teklif geldi. Beşiktaş bize resmi teklif yaptı. Bu kadar çok ilginin olması çok normal çünkü oyuncumuz bu sezonun sonunda serbest kalıyor. İspanya’dan ve başka ülkelerden de teklifler alıyoruz. Aitor yurt dışında oynamak istiyor. Türkiye burada önemli bir opsiyon. Önümüzdeki günlerde Aitor’un nereye gideceği belli olacak.” şeklinde açıklama yaptı.

Tam adı Aitor Cantalapiedra  İspanyol oyuncudur. Futbolculuk kariyerinin temellerini Barcelona‘da La Masia’da başlayan Aitor 39 maçta görev almış ve 16 gol atarak başarısını kanıtlamıştır. Sezon içinde 18 maçta 7 gol atarak 5 asistle dönemi başarılı bir şeklide kapatmıştır.

Futbolcu Türkiye’de oynama fikrine olumlu bakıyor. Albert Botines ” Yunanistan’dan geçenle var. Büyük kulüpler bu oyuncuyla ilgileniyor. Türkiye’den olduğu gibi Yunanistan’dan da önemli kulüpler oyuncumla ilgileniyor. Aitor, Türkiye’deki takımların büyüklüğünün farkında ve Türkiye’deki futbol atmosferini biliyor. Türkiye onun için önemli bir basamak olabilir. Aitor, Türkiye’de oynamaya sıcak bakıyor.” şeklinde ifade etti.

Beşiktaş’tan Flaş Hamle! Leroy Fer Transferi Bitmek Üzere

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.