Bilgi İşlem Platformu Blockstack

Blockstack , açık kaynaklı, merkezi olmayan bir bilgi işlem platformudur. Blockstack yazılım kitaplıkları, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Blockstack; kimlik doğrulama, veri depolama ve yazılım dağıtımı için merkezi olmayan protokoller sağlar.

Blockstack Değeri
₺1,43 TRY

İnternet gizliliği, güvenliği ve veri ihlalleri ile ilgili endişeler Blockstack’e dikkat çekti. Yazılım geliştiricileri, popüler hizmetlere merkezi olmayan alternatifler oluşturmak için Blockstack’i kullandılar. Blockstack, 2013 yılında Muneeb Ali ve Ryan Shea tarafından kuruldu.

Blockstack teknolojisi üzerinde çalışan bir şirket olan Blockstack PBC, 2014’ten 2019’a kadar risk sermayesi ve token satışlarının bir karışımıyla yaklaşık 75 milyon dolar topladı. Şirketin genel merkezi ise New York’tadır.

Piyasa Değeri ₺881.306.295 TRY

Blockstack Güvenli Midir?

Blockstack ile kullanıcılar verilerini ve cihazlarında çalışan uygulamaları kontrol ederler. Aracılar yok, şifreler yok, ihlal edilecek devasa veri siloları yok ve sizi internette takip eden hizmetler yok.

Blockstack, SEC onayı ve yeni bir blockchain ağı başlatmak için doğru yapıya sahip harika bir projedir. Potansiyelin çok büyük olduğuna inanılır ancak geleceği için potansiyel engeller de çok büyüktür.

24 Saatlik Hacim ₺25.861.558 TRY

Blockstack Değerleri

Piyasa Değeri: $126,68M
Piyasadaki Arz: STX618,34M
Toplam Arz: STX2,05B
(24S) Hac.: $3,31M
Değ (7G): +22,33%

Blockstack’i Nereden Satın Alabilirim?

Blockstack’i doğrudan Binance üzerinden satın almak mümkün değildir, ancak Binance üzerinden bir kredi kartı veya banka kartı ile Bitcoin satın alabilir ve ardından bunu Blockstack ile takas edebilirsiniz. Veya tercih ederseniz, başka bir yerden Bitcoin satın alabilir ve Binance’e gönderebilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.