Bir Bakışta Zilliqa

2017’de tanıtılan Zilliqa (ZIL), ‘Sharding’ fikrine odaklanıyor ve Ethereum gibi kripto para birimi ağlarının ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlandı. Parçalama, madencilerin paralel işlem doğrulamasını gerçekleştirmesi için işlemlerin daha küçük gruplara bölündüğü ‘böl ve yönet’ kavramına benzer. Bunun sonucu, belirli bir dönemdeki işlemlerin sayısını artıracak şekilde, fikir birliğine daha hızlı ulaşma yeteneğidir. İşlem hızı Ethereum ağının yaklaşık 1000 katı kadar ölçeklenebilir. Zilliqa’nın yüksek iş hacmi, geliştiricilerin ağ tıkanıklığından endişe etmek yerine fikirlerini geliştirmeye odaklanabilecekleri anlamına gelir.

Zilliqa Değeri ₺0,120445 TRY

Zilliqa Coin Nedir?

Zilliqa, blok zincirlerini daha hızlı ve daha ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlayan bir kripto para birimi projesidir. Fikir birliği sürecini kolaylaştırmak için parçalama teknolojisini kullanır, böylece Ethereum ve diğer blok zincirleri dağıtılmış uygulamaları barındırabilir veya hızlı işlem işlemini başarıyla sağlayabilir.

Piyasa Değeri ₺1.254.733.082 TRY

Zilliqa Değerleri

Piyasa Değeri: $165,89M
Piyasadaki Arz: ZIL10,42B
Toplam Arz: ZIL21,00B
(24S) Hac.: $33,24M
Değ (7G): -25,44%

24 Saatlik Hacim ₺230.019.718 TRY

$ ZIL’i Nerede Saklamalısınız?

Bir kripto cüzdanı, temelde, kullanıcıların kripto para birimi göndermesini, almasını ve ticaretini yapmasını ve varlık bakiyelerini yakından takip etmesini sağlamak için genel veya özel anahtarları depolayan ve belirli bir blok zinciri platformuyla etkileşime giren bir yazılımdır.

$ ZIL‘ınızı güvenli, kullanıcı dostu ve erişilebilir cüzdanlarda saklamak son derece önemlidir. Cüzdanlar, donanım, yazılım, masaüstü gibi çeşitli türlerde gelir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.