Bir Öğretmenin Hünerli Elleri ile Lezzet Serüvenine Hazır Olun: Tuba Şark

Tuba Şark Kimdir?

Bugün sizlere kariyerinde önemli bir noktaya gelmiş bir öğretmen, aynı zamanda üç çocuk annesi ve tam bir yemek aşığından bahsedeceğiz. Tuba Şark, İnstagram uygulaması üzerinden yaptığı yemekler, tatlılar, kurabiyeler, poğaçalar, börekler vs. gibi birçok ilginizi çekecek tariflere yer veriyor. İnstagram kullanıcı adı tubasarkhome olan bir hesabı bulunmaktadır. Bu hesapta şu anda güncel olarak 780 gönderisi ve 1M takipçisi vardır. Sadece tarif konusunda değil, ortaya çıkan ürünün de sunumu hakkında çeşitli fikirlere sahip olabilirsiniz. Özellikle tubasarkhome elmalı kek tarifi oldukça ilgi gören bir tarif olmasıyla birlikte browni tarifi de büyük ilgi görmektedir. Bakmanızı tavsiye ederim. Dilerseniz Tuba Şark Kimdir? ve Tuba Sark Tarifleri konularına değinelim.

Tam Bir Sunum Kraliçesi!

Tuba Şark’ın Ellerinden Krep Tarifi: https://www.instagram.com/p/B9FQSLbgtYy/?utm_medium=copy_link

Krepi bu şekilde sunum tabağında hazırlayarak yanında küçük dokunuşlar ile süslendirmesi, sunum konusunda hassas davrandığını gösteriyor. Basit olarak gözüken krep aslında süslenerek servis edildiğinde farklı bir hal alıyor.

Misket Köfteli Patates Püresi Tarifi ve Yapılışı: https://www.instagram.com/p/B8Rm7DvADXE/?utm_medium=copy_link

Alternatif bir yiyecek olan krep konusunda sunumu ile canlandıran Tuba Şark, ana yemek konusunda da hem verdiği tarif ve yapılışı ile lezzetini konuşturuyor hem de çıkardığı ürünün sunumu ile de karşı tarafa lezzetini geçiriyor.

Sunumlarının Güzelliği Sofra Düzenine de Yansıyor

Tuba Şark sunum konusundaki özenini sofralarına da yansıtmaktadır: https://www.instagram.com/p/B5zy96Zg4mU/?utm_medium=copy_link

Yemek sunumlarının en güzel şekilde yansıtıldığı yerler olan sofralar, Tuba Şark’ın özenle hazırladığı ve gönderiler ile bize yansıtarak sunduğu sofralar, kendi yaşantımızda farklı sofra düzeni fikirlerini sunuyor.

Rize Çayelili Olan Tuba Şark Değişik Pasta Tarifleri ile Dikkat Çekiyor!

Karpuz Pasta Tarifi

Görüntüsü ile bizleri mest eden karpuz pasta tarifini sizlerle paylaşmak istedik.

Karamelli Fıstıklı Pasta

Karamelli Fıstıklı Pasta Tarifi Tuba Şark özgünlüğü ile.

Yemek Aşkının Yanı Sıra Profilinde Samimi Ailesine de Yer Veriyor

Tuba Şark ve Ailesinden Mutlu Bir Fotoğraf Karesi

Öğretmenlik mesleğinin yanı sıra yemek konusunda da ilgisini büyük ölçüde hissettiğimiz Tuba Şark, üç çocuğa ve mutlu bir evliliğe sahiptir. Hayatı hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadığımız Tuba Şark, YouTube platformuna atılmayı planlıyor. Bu sayede hünerli ellerin sahibini yakından tanıma imkanına sahip olabilmeyi umuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.