Birinin Sizi Düşündüğünü Gösteren Telepatik İşaretler

Birinin aniden aklınıza gelmesi durumu aslında onun da sizi sürekli düşündüğü anlamına gelebilir. Bazı işaretler sonrası bu durumu keşfedebilirsiniz. Birinin sizi düşünüp düşünmediğini anlamak için küçük ipuçlarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Ancak bu durum herkes için geçerli olmaz.

Birini düşündüğünde o da seni düşünür

Eğer zihninizin size ne anlattığını tespit ederseniz düşünceleriniz sizin için daha bilgilendirici olabilir. Genelde duygularımızı uyuşturup yok ediyoruz. Örneğin gün içinde televizyon izliyoruz, kaos arıyoruz ya da meşgul olacak bir şeyler buluyoruz. Bu durumlar düşünmemize engel oluyor. Telepatik iletişim aslında gerçek bir durumdur.

Peki Birini düşündüğünde o da seni düşünür ? Birinin sizi düşündüğünü gösteren işaretler nelerdir? Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Eğer birini düşünüyorsan oda seni düşünüyordur durumu doğru mudur?

Birinin sizi düşündüğünü gösteren işaretler nelerdir?

Birinin sizi düşündüğünü gösteren işaretler nelerdir?

Eğer birisi bir olay sonrası aklınıza geldiyse telepatik bir durum söz konusu olmayabilir. Örneğin bir eşyaya baktığınızda ya da o kişiyi hatırlatıcı bir olaya rastladığınızda aklınıza biri geldiyse bu durumda telepatik bir bağ bulunmaz. Ancak istemsizce birisi aklınıza giriyorsa ve her hangi bir olay olmadan bu durum gerçekleşiyorsa bir telepati söz konusu olabilir. Bu durum karşınızdaki kişi de sizi düşünüyor anlamına gelebilir. Özellikle ruh eşi olan insanlar birbirlerinin düşüncelerini okuyabildiklerini söylerler. Bu durum tuh eşi olan insanlarda sıkça görülmektedir.

Eğer düşündüğünüz kişi uzun süredir aklınızda olmayan birisiyse ve bir anda o kişiyi sıklıkla düşünmeye başladıysanız karşınızdaki insanın düşüncesinde olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınız durumda düşündüğünüz insanı arayabilir ve durumu kontrol edebilirsiniz.

Birini sıklıkla düşünüyorsanız o kişi de sizi düşünüyor olabilir! Bu durumun nasıl gerçekleştiğiyle ilgili tüm detaylar yazımızda.
Eğer birini düşünüyorsan oda seni düşünüyordur

Eğer birden bire hiç bir etken olmadan birini düşünmeye başladıysanız o kişiye hissettiklerinizi anlatmak elbette kişisel bir karar olacaktır. Düşüncelerin ortaya çıkarmış olduğu duygulara dikkat etmelisiniz. Bu durum biriyle bağlantı kurmak için yeni bir fırsat olabilir. Ancak bazı durumlarda da olayın sönmesini bekleyebilir ve düşüncenizin azalmasını bekleyebilirsiniz. Bu duruma karar vermek tamamen size kalacaktır.

Takıntılı bir insansanız, yeni bir arkadaşlıktan ya da ilişkiden çıkmışsanız ve kişisel olarak hisleriniz karşı tarafa oranla daha ağır basıyorsa telepatik bir durum söz konusu olmayabilir. Bu sizin kişisel olarak atlatamadığınız bir durumdan kaynaklanabilir. Bu ayrımı iyi yapmanız gerekir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.