Reklam Ver

Bizi Güldürürken Düşündüren Adam…

Alışıla gelmiş insanların dışında düşünce tarzı olan adamlara karşı garip bir sempati duyar insanoğlu galiba Cem Yılmaz da onlardan biri.Gerçekten senarist olarak yapmış olduğu filmlerde bizi bazen güldürürken bazen Tüm dünyayı bile bu konuda düşündürdüğünü farklı bir pencereden bakmamız gerektiğini sağladığını düşünüyorum.

Sinema bölümünde okumuş olmanın verdiği filmlerin alt metinlerini okuma yetisi aslında senaristlerin hayal ettikleri dünyaları veya anlatmak istediklerini anlattıkları muhteşem bir sanat dalı bence.

O  Zaman sizin için bir kaç tane öneride bulunacağım umarım seversiniz.

Karakomik Filmler-2019 

yeni bir yapım 2 seri halinde vizyonda buluştuk yapım gerçekten Türkiyenin sorunlarını espirili bir dille ve kara komedi şeklinde anlatıldığını düşünüyorum.Cem Yılmaz’ın iki film birden konseptli, 2 Arada ve Kaçamak isimli iki orta metraj’dan oluşan Türk yapımı komedi 2 Arada filminde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya ve Uraz Kaygılaroğlu gibi oyuncular yer alırken, Kaçamak filminde ise Cem Yılmaz ve Zafer Algöz ile birlikte Özkan Uğur, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya gibi oyuncular yer almaktadır.

ARİF V 216, GORA,AROG 

Aslında dünya sinemasına gönderme yaptığı bizi eğlendiren Türk sinemasına farklı bir bakış açısıyla yaklaşmamız gerektiğini anlatan filmler serisi diyebiliriz gerçekten keyif alarak izlediğim yapımlar arasında.

ERŞAN KUNERİ

Henüz vizyon tarihi ve film hakkında pek bilgimiz olmasa Cem Yılmazın canlandırdığı en unutulmaz karakterlerden biri gerçekten farklı bir film yine bizlerle olacağı aşikar. O zaman sabırsızlıkla beklediğimi söylemeden geçemeyeceğim umarım Cem Yılmaz bizi yine şaşırmayı başarır:

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.