Boşaltmadan Kullanabileceğiniz Valiz The Carry-on Closet

Son güncelleme:

Seyahat etmek çoğu insan için mutluluk verici bir olay. Özellikle de bu seyahat bir tatil seyahatı ise daha da güzel. Ancak seyahat bazı insanlar için günlük hayatının normal bir parçası. İşi dolayısıyla sürekli seyahat eden insanlar sürekli valiz boşaltmakla, sonrasında toplamakla ve gittiği yerde tekrar yerleştirmekle uğraşıyor. Bu durum sürekli seyahat edenler için ciddi derecede bir kabus.

Sürekli seyahat eden insanlar sürekli kıyafetleri yerleştirmekle uğraşmaktansa artık daha az kıyafet taşımayı tercih ediyorlar. Ancak artık buna gerek kalmıyor. The Carry-on Closet sayesinde kıyafetlerinizi kolayca dolabınıza asabilir ve kıyafet yerleştirmekle uğraşmadan keyfinize bakabilirsiniz.

The Carry-on Closet nedir?

Peki The Carry-on Closet nedir? The Carry-on Closet nasıl kullanılır? The Carry-on Closet özellikleri nedir? The Carry-on Closet avantajarı nedir? The Carry-on Closet fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

The Carry-on Closet nedir?

The Carry-on Closet nasıl kullanılır?

The Carry-on Closet, sürekli seyahat edenler için düzenli olarak kıyafet yerleştirme sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Ancak artık gardrobunuzu yanınızda götürebileceksiniz.

Dışarıdan baktığınızda The Carry-on Closet sıradan tekerlekli bir valiz gibi görünüyor. Ancak işlevleri sıradan valizlerden daha farklı ve daha kullanışlı. The Carry-on Closet içinde sıkıştırılmış raflar var. Kıyafetlerinizi rahatça çıkarıp dolaba asmanızı sağlıyor. Yapmanız gereken sadece bu raflara bir kere kıyafetleri yerleştirmek olacak. Sonrasında valize yerleştirip istediğiniz her yerde rahatça dolabınıza asabilirsiniz. Böylece kıyafet yerleştirme probleminden kurtulmuş olursunuz.

The Carry-on Closet özellikleri ve avantajları

The Carry-on Closet özellikleri nedir?

The Carry-on Closet sıkıştırılmış raflarda kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde taşır ve gittiğiniz yerde bu rafları dolabınıza kolaylıkla asabilirsiniz. Sürekli iş seyahati yapanlar için büyük kolaylık olan bu ürün Solgaarf Design firması tarafından 199 Dolar fiyatla piyasada yerini aldı.

Solgaard Design firmasının kurucusu olan ve CEO’su olan Adrian Solgaard, oldukça hızlı satılan bu ürün şu sözleri söyledi; “Zaman sıkıntınız olduğunda ve eşyalarınızı düzenli tutmanız gerektiğinde, bu ürün yardımınıza koşuyor.”

Sürekli seyahat edenler ve sürekli kıyafet yerleştirmekten bıkanlar bu ürünü çok sevecek ve devamlı olarak kullanacak gibi duruyor. Hayatta kolaylık sağlayan bu ürün seyahat ederken size büyük kolaylık sağlayacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.