Deep Blue Club

Bu Bir Oyun : Komşum Alice – Alice Coin

Komşum Alice oyunu herkesin sanal adalar satın alarak sahiplenebileceği, eşyalar toplayarak inşa edebileceği ve yeni dostlar edinebileceği çok oyunculu oynanan bir inşaat oyunudur.

Oyun bizlere iki farklı dünya sunmaktadır. Oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için sadece eğlenceli bir oyundur. Ancak NFT’ leri toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için ise bir ekosistemdir.

Oyunun tam sürümünün 2022 baharında gelmesi beklenmektedir. Oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacaktır. Ancak oyun için ögeler satın almak istiyorsak o zaman para harcamamız gerekecektir.

My Neighbor Alice karakterler

Alice Coin Nedir?

Alice Coin ise bu oyunda kullanılan bir para birimidir. Varlıkları, eşyaları bu parayla satın alabilmemizi sağlamaktadır. Altcoini değerlendiren şeylerden birisi o altcoinin gerçek hayatta işe yaramasıdır. Oyunda bir gerçek hayattır. Kullanıcıları daha da teşvik etmek için bu şekilde bir oyun tercih edilmiştir.

Alice coin inanılmaz bir yükseliş göstermiştir ve daha da yükseleceği tahmin edilmektedir. Bunun sebebi ise bu coinin başlangıç fiyatının $ 0,1 olarak verilmesidir. Sonrasında ise resmen 200 katına çıkmıştır. Yani neredeyse 60$’ları görmüştür. Bu rakamlara baktığımızda Alice coin ciddi artışlar göstermiştir.

Oyunu Oynamak İçin Bir Kripto Cüzdana İhtiyacımız Var Mı?

Oyunu oynamak için bir kripto cüzdanına ihtiyacımız yoktur. DeFi’ye ne kadar dahil olmak istediğine kullanıcı karar vermektedir. Ancak NFT’ ler gibi ögeler satın almak istiyorsak bir kripto para cüzdanına ihtiyacımız olacaktır.

Komşum Alice Oyunu Hangi DeFi Özelliklerini Taşımaktadır?

Komşum Alice oyunu kullanıcılara parasal teşvikler yaratmaktadır. Oyundaki temel DeFi unsurları şunlardır:

NFT : Arazi, evler, bitkiler gibi oyun içi öğeler şeklinde sunulan NFT’ ler veya jetonlar

Oyuncular : Alice jetonlarını stake edebilecek ve stake geliri elde edebilecekler

NFT Teminatı : Kullanıcı sistemden NFT aldığı zaman satın alma fiyatının bir yüzdesi NFT ile ilişkili özel hesabına gitmektedir. Kullanıcı tekrardan bu teminatları geri satabilmektedir. Bu da demektir ki NFT değeri belirli bir eşiğin altına düşemez.

Ayrıca NFT’ ler özel bir akıllı sözleşme ile diğer oyunculara kiralanabilmektedir.

Alice Coin Ne Kadar?

Alice Coin Fiyatı Nedir?

05.04.2021 tarihli Alice Coin Fiyatı
My Neighbor Alice Grafik

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.