Bu Erotik Kitapları Mutlaka Okumalısınız! +18 Kitaplar Listesi!

Film izlemekten keyif almıyorsanız, “Filmler kitaplar kadar zevk vermiyor.” diyorsanız tam size göre bir içerik hazırladık! Okurken libidonuzun tavan yapacağı, tüylerinizin diken diken olacağı birbirinden ateşli en popüler 10 erotik kitabı sizler için derledik!

Bu erotik kitapları mutlaka okumalısınız! Çok satanlar listelerinden sizler için en erotik kitapları derledik!

Bu Erotik Kitapları Mutlaka Okumalısınız! +18 Kitaplar Listesi!

En Popüler 10 Erotik Kitap!

1-) Grinin Elli Tonu (E. L. James)

Grinin Elli Tonu (E. L. James)

Genç girişimci Christian Grey ile röportaj yapmaya giden Ana Steele kendini bambaşka bir dünyada bulur. Grey’in erotik isteklerine karşı koyamayan Ana Grey’in neredeyse esiri olur. Ana ve Grey’in tensel ilişkileri E. L. James tarafından okura öyle bir yansır ki okurken şehveti doruklarınıza kadar hissedeceksiniz!

2-) Havada Serisi (R.K. Lilley)

Havada Serisi (R.K. Lılley)

Lilley’in genel olarak listelerde “Yükseklerde” kitabı bulunsa da aslında bu kitap “Havada” serisine aittir. Seride 4 kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar “Uçuşta”, “Yükseklerde”, “Yerde”, “Bay Harika”dır. Birbirinden şehvetli bu dört kitap okurken ayaklarınızı yerden kesecek! “Uçuşta”, “Yükseklerde” kitaplarında James ve Bianca`nın ateşli hikayesi anlatılırken serinin üçüncü kitabı “Yerde” de hikaye nihayete eriyor! Bu üç kitap sizi öyle bir sürükleyecek ki bir çırpıda bitireceksiniz. Aman okurken dikkat!

3-)Sana Soyundum (Sylvia Day)

Sana Soyundum (Sylvia Day)

Sylvia Day’in birbirinden farklı birçok kitabı bulunmakta. Bu kitaplar; “Sende Kendimi Buldum”, “Sana Bağlandım”, “Sende Tutuklu Kaldım” şeklindedir. “Sana Soyundum” kitabı ise dünyada 38 ülkeye satılan Crossfire üçlemesinin ilk kitabıdır. Kitap haftalarca Amerika’da bestseller listelerinden inmemiştir. Kitap, Cross Holding’in varisi Gideon Cross ve Eva’nın şehvetli sahneleriyle okuyanları büyülüyor! Bu kitap baş ucu kitabınız olabilir!

4-) Sert Rock ( Olivia Cunning)

Sert Rock ( Olivia Cunning)

“Sert Rock” kitabı Olivia Cunning’in “Günahkarlar Turnede” isimli serisinin ikinci kitabıdır. Bu seride “Tutkulu Notalar” ve ” Ateşli Bilet” kitapları da bulunmakta. Fakat kitaplar arasında en çok tercih edileni “Sert Rock”. Serideki kitaplarda hikaye birbirini takip ediyor. Her kitap farklı şehvet ve erotizmle okuyanları büyülüyor! Bu seriyi mutlaka okumalısınız!

5-) Tepeden Tırnağa (Laura Reese)

Tepeden Tırnağa (Laura Reese)

Gerilim dolu bölümleriyle okurlarından tam not alan Tepeden Tırnağa kitabı erotizm dolu sahneleriyle okuyanların dikkatini çekmeyi başarıyor! Kitapta Nora karakteri, vahşice öldürülen kardeşi Franny’nin katilini bulmaya çalışır. Kardeşinin, adı yalnızca M. olarak geçen gizemli bir müzik profesörüyle yaşadığı gizli ilişkiyi günlüğünden öğrenir ve cinayet ile ilgili bilgilerek almak için müzik profesörünü baştan çıkartmak için planlar yapar. Fakat başı çok büyük derttedir! Nora’nın baştan çıkartma planlarını bir düşünün! Bu kitabı bir çırpıda okuyacaksınız!

6-) Kütüphaneci (Logan Belle)

Kütüphaneci (Logan Belle)

 Logan Belle, utangaç bir kütüphaneciden cinselliğini keşfe çıkan tutkulu bir kadın karakter olan Regina’yı yaratıyor. Bu karaktere hayran olacaksınız! Bir kütüphanede kütüphaneci olarak çalışan Regina Finch’in kitap rafları arasında milyarder bir genç ile yaşadığı cinsel tecrübeler ona bambaşka bir dünyanın kapılarını açmıştır. Okurken tüyleriniz diken diken olacak!

7-) Benden Sana Kalanlar (J.Kenner)

Benden Sana Kalanlar (J.Kenner)

“Benden Sana Kalanlar” kitabı J.Kenner’ın en çok okunan kitabı olmasının yanı sıra erotizm dendiğinde akla gelen kitaplar arasındadır! Kitapta Damien Stark ve cazibeli güzel Nikki’nin şehvet dolu ilişkileri anlatılıyor. Erotizm dolu kitabı okurken dikkat!

😎 Ahlaksız Teklif (Nicole Jordan)

Ahlaksız Teklif (Nicole Jordan)

“Ahlaksız Teklif” kitabı en çok okunan erotizm dolu kitaplar arasında! Kardeşinin intikamını almak isteyen Vanessa Lord Sin karakterinin sakat kız kardeşine refakatçi olmayı Damien’e teklif eder. Damien ise bu teklifi tek bir şartla kabul eder. Vanessa’ya kardeşinin borçlarını ancak onun metresi olursa silebileceğini söyler. Venessa bu teklife hayır diyebilecek midir? İşte sizlere kitabından adından da anlaşılacağı gibi ahlaksız bir teklif!

9-) S.e.c.r.e.t (L. Marie Adeline)

S.e.c.r.e.t (L. Marie Adeline)

“S.e.c.r.e.t” kitabı L. Marie Adeline’nin en çok okunan kitapları arasında yer almaktadır. Listelerden eksilmeyen “S.e.c.r.e.t” kitabı sizleri harika bir erotizm yolculuğuna çıkaracak! Kitabın baş kahramanı Cassie’nin heyecan verici cinsel yaşamına çok şaşıracaksınız!

10-) Kaç Benimle (Kristen Proby)

Kaç Benimle (Kristen Proby)

Kristen Proby New York Times ve USA Today’in çok satan yazarlarından! “Kaç Benimle” kitabı da okurken sizleri büyüleyecek. Cinselliğin doruklarda olduğu birbirine karşı koyamayan birbirinden seksi iki karakterin şehvetli dünyasına hoş geldiniz!  Natalie Conner ve Luke Williams karakterleri içinize işleyecek! Bu kitabı okuduktan sonra çok şey öğreneceksiniz bizden söylemesi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.