Bu Eşyaları Evinizin Baş Tacı Yapın! Çünkü Parayı Çekiyorlar

Evrende bulunan her şey bir enrjiye sahip. Bu durumda evinizde bulunan eşyaların da bir enerjisi bulunuyor. Parasal enerjiyi yayan eşyaları evinizde bulundurarak bu parayı kendinize çekebilirsiniz. Bu şekilde parayı kendinize çekmeniz ve daha az para sıkıntısı çekmeniz mümkün oluyor.

Mucize enerji para olumlamalari neler? Para enerjisini kendinize çekmenin mucizevi yolları neler? Hayatımıza para çekme olumlaması nasıldır? Zenginliği kendine çekmek mümkün mü?

Paspas

Mucize enerji para olumlamalari neler?

Eğer evinizin önünde bir paspas bulunuyorsa bu durumda evinizden içeriye kötü enerji girmiyor. Evinizin önüne paspas koyarsanız bu paspas paranın enerjisini evinize çeker.

Bir diğer inanış ise şu şekilde;

Eğer maaş ya da toplu bir para ile eve girerken paspasa ayağınızı sürtmezseniz paranız güvende kalır ve artış gösterir. Bu durumda paranızın enerjisini korumak mümkün olacaktır.

Süpürge

Para enerjisini kendinize çekmenin mucizevi yolları neler?

Süpürge para çekme özelliği bulunan bir tılsım olarak görülüyor. Evdeki nakit akışı hızlandıran süpürge aynı zamanda negatif enerjiyi de yok ediyor.

Yuvarlak masa

Hayatımıza para çekme olumlaması nasıldır?

Eğer yemek masanız ovalse ya da yuvarlaksa diğerlerine göre daha şanslı durumdasınız. Yuvarlak masanın sembol olduğu bolluk ve refah sayesinde para enerjiniz ev içerisinde daha çok dolaşır. Bu şartlarda harcadığınız para dönüp dolaşıp sizi bulacaktır.

Ayna

Zenginliği kendine çekmek

Aynanın eve para çekme özelliği bulunur. Ancak aynanın parayı itme özelliği de mevcuttur. Bu durumu olumlu yapabilmek için aynanızın düzeni ve temizliği yansıtması şart. Eğer aynada yıkım ve toz görülürse bu durumda enerji de olumsuz etkileniyor. Temiz tuttuğunuz evinizde aynanın önüne kumbara koymak da oldukça yararlı olacaktır.

Peki parayı uzaklaştıran durumlar hangileri?

Sizin için yararlı olmayan, kırılan eşyaları evinizden atmalı ve temizlemelisiniz. Bu şekilde negatif enerjiye sahip olan eski ve sevilmeyen eşyalar evinizdeki enerjiyi negatif etkileyemez. Evinizdeki enerjiye dikkat etmelisiniz.Her zaman evinizde pozitif enerji olmalı ve iyilikle dolu olmalıdır. Aynı zamanda eviniz iyi ışık almalıdır. Böylece tükenmeyen paraya sahip olacaksınız ve para enerjisi olumlu sonuçlar verecek.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.