Bu Uyarıları Mutlaka Dikkate Alın…!

Son güncelleme:

Uyarılar aslında pek kulak asmadığımız kesinlikle doğru insanlar genelde yapıp sonra pişman olmayı severler. Âmâ bu uyarılar beyinden geliyorsa buna pek bir şansımız olmuyor. Çünkü bir an sürekli ya da aniden beyin bize uyarılar gönderiyor. Peki, beynimiz bize nasıl uyarılar gönderiyor.

Aniden gelen baş ağrısı; bir anda gelir birkaç dk. Süren ağrılardır ve beyin basınç yüksekliği fazla olabilir o yüzden bir doktora başvurmanız gerekmekte.

Bulanık görme: Göz sinirlerinde bir iltihaplanma olabilir.Gerçekten önemsemeniz geeken olaylar arasında bu uyarılar size özel yapılıyor unutmayın korkmayın ama tedbir alın.

Konuşma bozuklukları; Beynimizin bize felç uyarısı olabilir sık sık tekrarlandığında ve uyarıldığında.Gerçekten beynimizin bizimle konuştuğunu unutmayın bizim yönetim mekanizmamız olarak bize ne yapmamız gerektiğini haber veriyor o yüzden onun uyarılarını en iyi şekilde algılamamız gerekmektedir.

Kafa karışıklığı veya unutkanlık; Bunun en büyük sebebi de Alzheimer olma ihtimali çok yüksek

 Eğer bu ve buna benzer uyarıları alıyorsanız beyninizden kesinlikle dikkate alın çünkü ciddi sorunlar olabilir bir kere değil birçok kez uyarılırsınız çünkü doktora gitmenizde bir fayda var.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.