Bu Uygulamalar İle Evde Oturarak Para Kazanın!

Koronavirüs sebebiyle çoğunluk evde vakit geçiriyor. Karantina altındayken yapılan şeylerin kısıtlı olması sebebiyle de bireyler çoğunlukla can sıkkınlığı ile baş etmeye çalışıyor.
Bu noktada siz para kazandırabilecek uygulamalara ne dersiniz? Akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz uygulamalar (app) aracılığıyla para kazanabileceğiniz biliyor muydunuz? Kulağa inanılmaz geliyor, ancak böyle uygulamalar var.
İşte size evde oturarak para kazanmanızı sağlayacak uygulamalar:

Hadi

Turkcell’in bir uygulaması olan Hadi isimli yarışma size hem öğretirken hemde kazandırıyor. Hadi, Türkiye’nin uygulama üzerinden para kazandıran ilk canlı bilgi yarışması olmakla birlikte 12:30 ya da 20:30’da düzenlenen yarışmaya firmalar sponsor oluyor ve size para ödülü sunuyor. 12 sorunun tamamını doğru bilenlere toplam ödül bölüştürülmektedir ve kazancınız 20 TL’ye ulaştığında banka hesabınıza aktarılıyor.

Money app

Money App, bir pazar araştırması uygulaması. Tek yapmanız gereken ise uygulamayı indirdikten sonra sizden istenilen görevleri yerine getirmek. Bunun sonucunda para PayPal hesabına aktarılıyor ve bu sadece 2-3 gün içinde gerçekleşiyor.

Genellikle bu tür uygulamalar aylık ödeme yaparken bu uygulama sayesinde anında para kazanabilirsiniz.
Google Play ve iTunes’te 5 üzerinden 4.8 alan bu uygulama hakkında kullanıcılardan biri ise şöyle diyor:
“5 gün içinde 10 dolar kazandım. Oturduğum yerden kazandığım için hiç de fena değil.”

Younow

Canlı yayın açtığınız bu uygulamada ne kadar popülerliğinizi arttırırsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Eğer kendinize güveniyor ve ben izletirim diyorsanız hemen indirebilirsiniz.

Panel Place

Bu mobil uygulama da ise anket doldurça para kazanabilirsiniz. %100 anket tabanlı olan bu uygulama kullanımı kolay ve keyifli bir program arayüzüne sahip. Bu mobil uygulama ile yeni panellerinizin bildirimlerini aldıkça hiçbir anketi kaçırmazsınız. Anketler genelde cevaplanması kolay ve anket panel piyasasında yüksek ödeme yüzdesine sahiptir. Başlangıçta en iyisi web sitesiyle kayıt olmak ve bir kez kayıt olduğunuzda akıllı telefonunuzla giriş yapmaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.