Canlı Yayında Göğüsleri Görünen Jüri Üyesinden İtiraf: Bilerek Yaptım

İngiltere’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan Amanda Holden yaptığı itiraf ile tüm magazin dünyasının gündemine oturdu.

Programda reyting için yaptığı hareketi itiraf eden Amanda Holden’a birçok yorum geldi.

Britain’s Got Talent yarışmasında juri üyesi olan İngiliz televizyon kişiliği ve oyuncu 49 yaşındaki Amanda Holden’in canlı yayında elbisesi açılmış ve göğüsleri gözükmüştü. Bu olay sonrası Amanda Holden açıklama yaptı. Açıklamada, Amanda, kasten çok açık giyindiğini ve göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin verdiğini açıkladı. Bunu yapma sebebinin program olduğunu söyleyen Amanda, bu şekilde programın reklamını yaptığını itiraf etti.

Amanda,bu olayda tamamen her şeyin farkında olduğunu belirterek,  program için jüri koltuğunda oturduğu zaman, neler söyleyeceğini, ne yapacağını, göğüslerinin dışarı çıkacağını ve bu tüm şeylerin nasıl olacağının bilincinde olduğunu açıkladı.

Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz’in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım

49 yaşındaki ünlü isim, bunun belki kariyeri için bir intihar bile olabileceğini söyledi.

Amanda, yaptığı açıklamada BGT yarışmasında iyi bir jüri üyeliği yaptığını bundan sonra İngiltere’de yayınlanan ve en çok izlenen yetenek programlarından biri olan I’m A Celeb programında da jüri üyeliği yapmayı düşündüğünü de ifade etti.

Amanda ayrıca uzun yıllar boyunca takipçiler tarafında açık giyildiği konusunda eleştirilmiş ve dikkatleri bu yönde üzerine çekmişti. Ayrıca Amanda programın canlı yayınında küfür ettiği için de tepki almıştı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.