Canlı Yayında Olay Yorum!

Galatasaray-Çaykur Rizespor maçında sarı-kırmızılılar Çaykur Rizespor’u uzatmanın son bölümünde attığı golle 3-2 mağlup etti. Spor yorumcusu Önder Özen canlı yayında deplasman ile ilgili olay yorumlarda bulundu!

Galatasaray oyuncularına olay yorum.

Muslera Forumunda, Nelsson İyi, Alpaslan Öztürk Hayal Kırıklığı!

Spor yorumcusu Önder Özen, Galatasaray’ın oyuncuları hakkında canlı yayında yaptığı yorumlarl olay oldu!

“Muslera bu sezon harika başlamadı, geçen sezondan sakatlık var, Copa America var, harika başlamadı ve böyle de devam ediyor. Bu sezon bugüne kadar bildiğimiz Muslera bu değil.

Yedlin büyük gayret gösteriyor. Van Aanholt’u çok beğendiğimi söylüyorum. Oyun sağa tarafa yıkıldığında güzel bindirmeleri vardı ama dönülmedi. Nelsson’u çok beğendim. Özellikle ilk devre Galatasaray Rize’yi yarı sahaya kapattığında, önlerde baskı yapıp döndürmediğini gördüm.

Alpaslan Öztürk’ün performansı benim için hayal kırıklığı oldu. Çok iyi olacağını düşünüyordum. Geldiğinden beri harika bir futbol oynamadı. Hatta kötü oynadığı maçlar da oldu. “

“Cıcaldau’yu Her Geçen Gün Daha Fazla Beğeniyorum”

Galatasaray-Çaykur Rizespor deplasmanını yorumlayan Önder Özen, sarı-kırmızılı futbolcuların maçtaki performanslarıyla ilgili şunları dile getirdi:

“Cicaldau pas seçeneği bulamadığında topla devam ediyor topla. Cicaldau’yu ben beğendim. Her geçen gün daha fazla beğeniyorum. Mohamed belki oyunda çok ciddi katkı yapmadı ama iki bitirici vuruş yaptı, başarılı bir gündü onun için. Ömer çok istekliydi, gayretliydi. Bazı topları etkili oldu. 2. golde Kerem’in indirdiği topta tekte asist yaptı ve işi gördü. Halil kayboldu diyemem, kendi yarattığı pozisyon da var. Hareketli, ne olursa olsun Halil bir tehdit. Bir kere çabuk. Kısa mesafede, dönüşte, stopta çabuk. Babel uzun süredir ilk 11 değil ama oynadığında, kendini verdiğinde ne kadar etkili olduğunu gördük. Gol atmadı, asist de yapmadı ama oradan çıkarken tek dokunuşta çıkardı Galatasaray’ı.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.