Carloudy ile Artık Araba Kullanmak Daha Kolay

Son güncelleme:

Araba kullanırken yol tarifi bulmakta zorluk çekiyorsanız ve navigasyonla uğraşırken dikkatiniz dağılıyorsa bu ürün tam size göre. Araba kullanırken dikkat son derece önemli ve navigasyonla mücadele ederken yolu kaçırmanız mümkün. Sürekli kullandığınız arabanızı daha modern ve kullanışlı hale getirmek istiyorsanız Carloudy çok hoşunuza gidecek..

Peki Carloudy nedir? Carloudy nasıl kullanılır? Carloudy özellikleri nedir? Carloudy avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Carloudy nedir?

Carloudy nedir?

Carloudy arabanızın camına yansıyan bir navigasyon. Ancak bu navigasyon diğerlerine göre daha kullanışlı görünüyor. Akıllı telefonunuzla ya da Bluetooth cihazıyla yön konusunda Carloudy‘e bilgi veriliyor. Aracınızın ön camına yansıyan Carloudy, ses komutlarıyla istediğiniz yere sizi ulaştırıyor. Tüm gün özenle kullandığınız arabanıza modern görünümlü bir navigasyon almak isterseniz Carloudy ilk sırada olacak gibi duruyor.

Carloudy özellikleri ve avantajları nelerdir?

Carloudy özellikleri nedir?

Carloudy diğer navigasyonlardan farklı olarak arabanızın ön camına yansıyarak görüntü sağlıyor. Bu durum da navigasyonun düşme olasılığını azaltıp yolu daha iyi takip etmenizi sağlıyor.

Carloudy‘nin sesli komutla çalışması bir diğer güzel özellik. Araba kullanırken navigasyona bir şeyler yazmak için arabayı durdurmanız gerekmeden sesli olarak istediğinizi sorabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yere ulaşırken zaman kaybı yaşamadan ulaşım sağlarsınız.

Elinizi direksiyonda kaldırmadan sesli komutlarla gitmek istediğiniz yere sizi götüren Carloudy, son zamanların en popüler navigasyonu olmaya aday gibi görünüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.