Çatlak Şanzel, Armağan Çağlayan’a Anlattı: ”Babaannemi Öldüren Doktoru Öldürdüm”

Çatlak Şanzel olarak tanınan ve kendi üslubuyla ve dansı eşliğinde söylediği şarkılarla adını duyuran Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Hayatı hakkında itiraflarda bulundu.

Çatlak Şanzel, Armağan Çağlayan’a Anlattı: ”Babaannemi Öldüren Doktoru Öldürdüm”

Babaannesini yanlış ameliyat sonucu kaybettiğini iddia eden Şanzel, daha 17 yaşındayken ameliyatı yapan doktoru öldürdüğünü ve bu yüzden hapis yattığını şöyle itiraf etti;

”Babaannem yanlış ameliyatta vefat etti. Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. Bende 17 yaşındaydım. Yüzde yüz doktor hatasından öldüğünü öğrendik. 36 sene hapis cezası aldım 24 yıla indi. O zamanda eski yasa vardı ve 3’te 1’i yatılıyordu. 7 sene 2 ay 10 gün yattım.”

Bu olaydan sonra şiddetin alışkanlık yaptığını ve bir kaç kere daha adam yaraladığını belirten Şanzel, bu nedenle bir kaç kere daha da hapse girdiğini belirtti;

”Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim.

 

Şanzel Çetin Hakkında;

Gerçek adı Şanzel Çetin olan fenomen şarkıcı sahne adıyla ‘Çatlak Şanzel’ olarak biliniyor. 1982 yılında dünyaya gelen Çatlak Şanzel, Ankara’da yaşamını sürdürmekte. Kahramanmaraş Elbistanlı. 12 yaşından itibaren düğünlerde sahne almaya başlayan Çatlak Şanzel, 17 yaşında babaannesini yanlış ameliyat ile öldürdüğünü iddia ettiği doktoru öldürmekten cezaevine girmiştir ve o yıllarda hiç tanımadığı bir adamla evlenmiştir. ‘Neredesin’ şarkısı ile sosyal medyanın fenomen isimleri arasına girmeyi başaran Şanzel Çetin, Ankara’da farklı mekanlarda sahne alıyor ve sahne aldığı mekanlarda kendisine has üslubu ile tanınıyor.