Deep Blue Club

Çay’ın Bize En Büyük Faydasını Bulduk…!

Son güncelleme:

Çay bizim ince ve hassas noktamız Çinliler çok çay içmekle bilinse de gerçekten Türkler için vazgeçilmez bir bir alışkanlık.

Çay gerçekten toplumumuzun vazgeçilmezi olarak bilinir. Gelen misafirle ocaktan inmeyen demlikler. Çay sohbetlerin vazgeçilmezi aslında ne kadar güzel bir şeye sebep olduğunu bilmeden yaşamadan öylece böyle bir fayda sağlıyoruz.

İletişim ağımızın kuvvetli olmasına sebep olan en önemli etkenlerden bir tanesi çay. Çay bizim için gerçekten sohbet ve iletişim aracı olarak önde bir araç olarak kullanılır ancak bunun araştırmalara konu olacağı son dönemde kaybolan iletişim yokluğunun insanları için çok büyük bir araç haline geliyor.

Çay şirketlerinin bize yapmış olduğu bir kampanya değil aslında araştırma sonuçlarının çok da doğru olduğunu dönem insanları çoğu farkına varabilir. İletişim gerçekten son dönemlerde bitmek üzere olan bir yapılaşma çay sohbeti insanların en az 15 dk. Birbirileri ile yüz yüze iletişim halinde olmasını ve sosyalleşmeye yardımcı oluyor böylelikle iletişim yok olmaması için bir başka alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Bizim çay keyfimize mükemmel bir bakış açısı getiren araştırmacılara teşekkürler o zaman çay içmeye devam edelim . Sohbet eşliğinde. İletişim bağımızı koparmayalım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.