Çektiği Fotoğraflar İle Fenomen Haline Gelen”Sezgin Yılmaz”

Sezgin Yılmaz

Dünya Avucunuzda programında boy gösteren Sezgin Yılmaz aslında bir sosyal medya fenomeni. Bazılarımız kendisini sunuculuğunu yaptığı Dünya Avucunuzda programı ile tanımış olsa da bazılarımız için durum böyle değil. İnstagram’ın ilk zamanlarına dayanan bir tanınırlığı var. Hal böyle olunca da hakkında çıkan ve merak edilen bir sürü soru var. Sezgin Yılmaz Kimdir? Sezgin Yılmaz Kaç Yaşında? Sezgin Yılmaz Sevgilisi Kimdir? ve daha birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sezgin Yılmaz Kimdir?

 Sezgin Yılmaz,1983 yılında (38 yaşında) İstanbul’da dünyaya geldi. Levent semtinde lisesini okuduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Görsel Tasarım bölümüne başladı. Üniversite hayatında da farklı fikirlere sahip olan Sezgin Yılmaz, bölümünü 7 senede tamamladı. Ardından askerliğini yaptı ve babasının yanında işe başladı.

Sezgin Yılmaz

Sezgin Yılmaz, verdiği bir röportajında 9-5 çalışma saatlerinin kendine uygun olmadığını belirtiyor. “Aklım sosyal medya ve internet üzerinden bağımsız bir iş yapmaktaydı. O sırada İnstagram’ı fark ettim.” 

Sezgin Yılmaz

Tam da böyle oldu her şey. İnstagram üzerinden kendi işinin patronu oldu. Birçok fotoğraf çekti, İnstagram üzerinden ilk reklam iş birliklerini başlattı ve bu sayede kendisine birçok kapı açıldı.

Sezgin Yılmaz

Sezgin Yılmaz aynı zamanda 2018 yılında Başak Parlak ile de bir ilişki yaşadı. Takipçilerinden tam destek almalarına rağmen ilişkiyi yürütemeyen ikili 2019 yılında ayrıldı.

Sezgin Yılmaz Başak Parlak İle

Sezgin Yılmaz’ın İnstagram Dünyası

Sezgin Yılmaz İnstagram ilk kurulduğu zamanlarda tanınan biri haline geldi. Çektiği fotoğraflar, yetenekli pozlarını İnstagram’a yüklemeye başladı. Ardından hitap ettiği küçük kitle bir an da büyümeye başladı.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Sezgin Yılmaz gittikçe artan takipçisiyle birlikte markalar üzerinden reklam almaya başladı. Belki de ilk reklam olayını kendisi yarattı da diyebiliriz. Gelirini bu aldığı reklamlar üzerinden karşılamaya başladı. Bu sayede birçok insana ulaştı ve kitlesini arttırmaya devam etti.

Sezgin Yılmaz İnstagram

 Sezgin Yılmaz yine verdiği bir röportajında, İnsanların kendi paylaşımlarına böyle bir ilgi göstermesini beklemediğini ifade ediyor. Bu ilgi sayesinde de oldukça şaşırmış ama onun için aynı zamanda motive edici olmuş. Daha çok fotoğraf çekmeye başlamış ve hala farklı yerlere giderek fotoğraf çekmeye bayılıyormuş.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Bu günlerde ise birçok insan kendisini sosyal medya üzerinden takip ediyor. Birçok ülkeye seyahat ediyor ve tüm bunları takipçileri için paylaşıyor. Bizlerde onun paylaşımları ile seyahat ediyor, yeni yerler görüyoruz.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Sezgin Yılmaz gezdiği ülkelerden birçok fotoğraf paylaşıyor. Bazen kendisini bazen ise mükemmel manzarayı takipçilerinin beğenisine sunuyor. İnstagram üzerinden 1.6 milyon takipçiye sahip olan yakışıklı fenomene çok güzel de yorumlar geliyor.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Yurtiçi yurtdışı fark etmeksizin seyahat eden Sezgin Yılmaz’ın instagram dünyası epey kalabalık. Paylaştığı fotoğraflar, tatilleri, ve daha birçok fotoğraf karelerini beğenmemek elde değil. Dış görünüşüne gelen yorumlar bir yana, yakışıklı fenomeni yediden yetmişe herkes çok beğeniyor.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Sezgin Yılmaz, paylaştığı birbirinden güzel fotoğraflara takipçilerinden de beğeni yağıyor.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Sezgin Yılmaz, günümüzde de markalardan reklam almaya devam ediyor. Kendisine hem yurtdışından hem de yurtiçinde birçok teklif yağıyor.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Birbirinden farklı içeriklerine ulaşmak için sezyilmaz adlı kullanıcı ismini instagram üzerinden aratıp takip edebilirsiniz.

Sezgin Yılmaz İnstagram

Sezgin Yılmaz Dünya Avucunuzda Programı

Sezgin Yılmaz, çektiği fotoğraflar, paylaşımları derken bir anda insanların tanıdığı biri haline geldi. Dış görünüşü ile de dikkatleri üzerine çeken yakışıklı sosyal medya fenomenine bir teklifte Fox Tv’den gitti. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı, gezi rotasın Kemal Gözegir’in hazırladığı gezi türündeki programa kendisi davet edildi. Ve sosyal medya fenomeni Sezgin Yılmaz kabul etti.

Sezgin Yılmaz Dünya Avucunuzda Programı

Sezgin Yılmaz Burcu Esmersoy ve Kemal Gözegir’in programda hem eğlendirmeleri hem de ülkeler hakkında bilgiler vermeleri herkes tarafından çok sevildi. Farklı ülkelere seyahatler ettiler, güzel kareler yakaladılar, kültürleri hakkında bilgiler verdiler.

Sezgin Yılmaz

1 sezon süren programdan ilginç fotoğrafları da sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam etti. Daha birçok proje ile karşımıza gelecek olan başarılı sosyal medya fenomenini takip etmeye devam edeceğiz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.