Cem Yılmaz’dan Arkadaşı Ozan Güven Hakkında Açıklama!!

Deniz Bulutsuz gündemde olan haberlerle  mahkemeye başvurma hazırlıklarına tekrardan başladığını söyledi : “Ortada böylesine bir darp ve suçun işlendiğine dair ciddi bir şüphe varken, bu itirazın savcılık ve aile mahkemesi tarafından ciddiye alınmayacağına eminim. Biz de delilleri karartma ihtimali olması nedeniyle tutuklanma talebinde bulunacağız. Buna ilişkin dilekçemizi belgeleriyle beraber sunacağız. Hazırlığını yapıyoruz.”

Twitter hesabından arkadaşı Ozan Güven hakkında açıklama yapan Cem Yılmaz şu sözleri dile getirdi : ”Sevgili arkadaslar. Kadina şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir.Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey söyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında cok üzgün olmak dışında bir halim yoktur.Yapmayın”

İnternette ve sosyal medyada Cem Yılmaz’ın yaptığı açıklama ile ilgili yanlış haberler yapıldığı için sanatçı twitter hesabından bu yanlış yorumlara karşı açıklamada bulundu! :Allah sizi kahretsin ya…Gercekten artik sizin ne dediginiz,ne soylediginizi duyacak haliniz kalmamis. Dun “arkadasim” olsa ne olur,Siddetin tarafi mi olur…yazdigim halde…olay mahkemede oldugu halde… Bunlari yaziyorsunuz. Dava etsem “ay ben oyle duydum” dlyip kacacaksin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.