Charlie’nin Çikolata Fabrikasındaki Asansör Artık ”Thyssenkrupp MULTI” ile Gerçek

Son güncelleme:

Gün içinde her an asansör kullanıyoruz. Baze asansörler o kadar güzel ki zamanı durdurmak istiyoruz hatta. Yeni gökdelenler, yüksek binalar arttıkça yeni ve güzel asansörler de her geçen gün dikkat çekiyor.

Charlie’nin Çikolara Fabrikasını hemen herkes izlemiştir. Filmdeki asansör de oldukça dikkat çekiciydi. İzlemeyenler için belirtelim filmdeki asansör sadece aşağı ve yukarı gitmiyordu. Sağa, sola giden asansör oldukça ilginç gelmişti insanlara. Ancak artık filmdeki asansör gerçek oluyor. Thyssenkrupp MULTI gelecekteki asansör kalıbını tamamen değiştirebilecek niteliklere sahip.

Thyssenkrupp MULTI nedir?

Hayali bile güzel olan bu asansörler gelecek zamanda sıradan bir asansör olabilir. Teknolojinin her geçen gün yeni fikirlerle karşımıza çıkması dolayısıyla dünya, gelecek zamanda çok daha farklı olacak gibi duruyor.

Peki Thyssenkrupp MULTI nedir? Thyssenkrupp MULTI nasıl kullanılır? Thyssenkrupp MULTI özellikleri nedir? Thyssenkrupp MULTI avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Thyssenkrupp MULTI nedir?

Thyssenkrupp MULTI özellikleri nedir?

Thyssenkrupp MULTI nedir? Thyssenkrupp MULTI nasıl kullanılır? Thyssenkrupp MULTI, yüksek hızla gidebilen trenlerin hızını arttırmasını sağlayan manyetik kaldırmanın kullanılması sonucu eski tip makaraları tarihte bırakıyor. Bu şekilde asansör kabinleri farklı yönlerde hareket etme özelliğine sahip oluyor. Thyssenkrupp Elevator firmasının CEO’su Andreas Schierenbeck bu asansör için bekleme süresin azalttığını ve binaların inşa edilmesi aşamasında şekillerini değiştirdiğini söylüyor. Başarılı testlerden geçen Thyssenkrupp MULTI’nin 2021 yılında Berlin’de kullanıma açılması planlanıyor.

Thyssenkrupp MULTI özellikleri ve avantajları nedir?

Thyssenkrupp MULTI avantajları nedir?

Thyssenkrupp MULTI özellikleri nedir? Thyssenkrupp MULTI avantajları nedir? Dünya teknoloji sayesinde her geöen gün değşime uğruyor. Bu değişim ileri zamanda daha farklı bir sünya yaratacak. Bu duruma eşlik eden Thyssenkrupp MULTI da yeni dünyanın yeni asansörleri olacak gibi duruyor. Alışık olduğumuz aşağı ve yukarı yönde ilerleyen asansörler gelecekte tarih olabilir.

Thyssenkrupp MULTI sayesinde büyük binalarda ulaşım sağlamak daha kolay olacaktır. Özellikle büyük firmalarda yaşayan insanlar bu asansörler sayesinde vakit kaybı yaşamaz. Bu da çalışanlar için daha fazla iş anlamına gelecektir. Bu özelliği şirket sahipleri fazlasıyla sevecek gibi görünüyor.

Thyssenkrupp MULTI 2021 yılında kullanıma açılması planlanan bir asansör olarak karşımızda. Merakla beklenen bu asansör gelecek zamanda her yerde görebileceğimiz bir asansör olabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.