Cimbom’dan Bir Transfer Bombası Daha! Jack Wilshere ile Anlaşıldı

Cimbom, orta sahaya aradığı ismi nihayet buldu. Galatasaray aradığı orta sahayı İngiltere’den buldu. West Ham ile kontratını feshedecek Jack Wilshere ile el sıkışıldı.

Sarı kırmızılılar uzun bir süredir orta saha arıyordu. Aradığı oyuncuyu ise bir kez daha İngiltere’den buldu. 6-8 transferinde geciktiği için bayağıdır eleştirilen Galatasaray, West Ham United ile sözleşmesini feshetmeye çalışan İngiliz oyuncu Jack Wilshere renklerine bağladı.

Solaktır ve ofansif orta saha mevkisinde oynamaktadır.

Cimbom ile 3 yıllık anlaşma sağlanan yıldız oyuncudan açıklama beklenmekte. 28 yaşındaki futbolcuya 1 milyon euro imza parası ödeneceği öğrenildi. İlk yıl 1.1 milyon, sonraki seneler 2.1 ve 3.1 milyon euro verileceği de edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Sarı kırmızılı takımın 2018 yılında Arsenal forması giydiği dönemde de gündemine gelen İngiliz orta saha için teknik direktör Terim’in de onayının olduğu bildirildi. Bu transfer, idari menajer Şükrü Hanedar ile ismi son günlerde sıklıkla geçen menajer Willim D’Avilla tarafından yürütülüyor.

Genç takımda ve rezerv takımda genel olarak forvet arkası oynarken, A takımda orta sahanın sağında ya da solunda oynamaktadır.

Jack Wilshere, geçtiğimiz sezon toplam 10 maça çıktı ve bir gol attı. Yaşadığı sakatlıktan dolayı 22 maç kaçırdı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.