Cimbom’u Fenerbahçeli Yıldız İstiyor!

Gelecek sezon kadrosu için çalışmalar yürüten Fenerbahçe ve Galatasaray, transfer arayışlarında birçok isimde karşı karşıya gelmişti. Cimbomi, ezeli rakibine Mert Hakan Yandaş ve Caner Erkin‘i kaptırmıştı. Bu sefer Aslan, güçlü bir hamleye hazırlanıyor. Fenerbahçeli yıldız isim, Sarı Kırmızılılara gelmek isterken, teknik direktör Fatih Terim’in ”Evet!” demesi transfere noktayı koyacak.

Cimbom, yaşadığı kötü lig ile gelecek sezon hatalarını telafi etmek istiyor ve bunun için sağla adımlarla transfer çalışmalarını sürdürüyor.

TFF’nin açıkladığı harcama limiti ve gelecek sezon uygulamaya geçecek olan yabancı kuralına uygun hareket etmeye çalışan Galatasaray takımı, transfer çalışmalarını da buna göre yapmakta.

Aslan; Arda Turan, Emre Kılınç ve Oğulcan Çağlayan ile anlaşma sağladı. Daha çok bonservisi elinde olan yerli isimlere yönelen Sarı Kırmızılılar, transferde büyük bir şok yaratmak üzere…

Sarı Lacivertlilerle sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan yıldız orta Mehmet Ekici, menajeri tarafından Galatasaray‘a önerildi.

Görüşmeler ise tüm hızla devam etmekte.

Mehmet Ekici Kabul Ederse Tamamdır!

Galatasaray yönetimi, Mehmet Ekici ile maaş konusunda bir aşamaya geldi. 30 yaşındaki futbolcu Cimbom’un önerdiği maaşı kabul ederse imzalar her an atılabilir.

Milli Takıma Çağırmıştı!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in Ekici ile  ilgili olumlu görüş bildirdiği öğrenildi. Teknik direktör, milli takımı çalıştırırken tecrübeli futbolcuyu aday kadroya çağıran isimdi.

Yeni Transfer İsteği

Mehmet Ekici, Fenerbahçe ve Trabzonspor formaları giymişti ve sakatlıklar yaşayarak birçok maçı kaçırdı. Futbolcu, Sarı Kırmızılılar ile yeniden kendini kanıtlamanın peşinde.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.