Çin Basını Tarafından Duyuruldu! Galatasaray ve Hulk..

Son güncelleme:

Galatasaray transfer haberleri hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray’ın yaz transfer döneminde kadrosuna almak istediği ve çaba sarf ettiği Hulk’a devre arasında da kavuşmak istiyor. Ancak Çin basınından yeni açıklamalar geldi! Çin basınından gelen bilgilere göre Hulk’ı isteyen sadece Galatasaray değil. Transferin tüm detayları yazımızda..

Galasaray transfer haberleri

Yaz transfer döneminde sürpriz haberler alınmıştı. Hulk’un menejeri Galasaray ile görüşme halindeydi. Sonrasında ise Brezilyalı olan yıldızın Shanghai ile sözleşmesinin fesh edileceği ve Avrupa’ya gideceği gibi söylentiler vardı. Gideceği takımın Galatasaray olacağı da söz konusuydu. Bu konuşmalar sonrasında Galatasaray’dan yalanlayan bir açıklama gelmemişti. Transfer sezonu kapandı ancak iddianın ateşleri yeniden küllenmeye başladı. Çin’den yeni bir iddia geliyor.

Çok ciddi rakipler bulunuyor

Hulk, Galatasaray’a transfer oldu mu?

Hulk Galatasaray’a transfer oldu mu?

Teknik direktör olan Vitor Pereira ve takımın idari menajeri olan Junje Niu ile Hulk görüşme yaparak, önümüzdeki Aralık ayında bitecek olan sözleşmesini yenilemeyeceğini söyledi. Sonrasında ise kendisinin yerine başka bir forvet oyuncusu bulmalarını istedi.

Hulk‘ın görüştüğü takımlar

Çin’de Soho Sports, Hulk‘ın görüştüğü takımları yazdı. Bu takımlar; Porto, Sao Paulo ve Zenit olarak yansıtıldı. Bu takımların yanı sıra Galatasaray da görüştüğü takımlar arasında yer alıyor. 34 yaşında olan oyuncunun yeni takımının yolunu tutacağı duyuruldu.

Galasaray ile andıımız Givanildo Vieira de Souza namı diğer Hulk Kimdir?

Givanildo Vieira de Souza namı diğer Hulk Kimdir?

Givanildo Vieira de Souza‘nın lakabı Hulk olduğu için genelde Hulk olarak anıyoruz. Hulk, 25 Temmuz 1986 yılında Campina Grande doğumlu. Brezilyalı olan milli futbolcu Çin’deki Süper lig ekiplerinden bir tanesi olan Shanghai SIPG takımında oynuyor. Lakabını çizgi roman olan Hulk’dan alan bu yıldız oyuncunun bu lakabı almasının bir nedeni var. Yıldız oyuncu oldukça hızlı ve güçlü şutlar atıyor. Bu gücü nedeniyle çizgi romanlardaki gücüyle bildiğimiz Hulk lakabı veriliyor. Hulk karakterini canlandıran Lou Ferrigno’a benzemesi dolayısıyla da bu şekilde anılıyor.

Givanildo Vieira de Souza

Givanildo Vieira de Souza namı diğer Hulk, 2012-2013 sezonunda 55 milyon euro karşılığı ile Zenit’te forma giymeye başlıyor. 2015-2017 sezonunda ise 56 milyon Euro karşılığında Congguo Cuçio Şiehui Çaoci Liensai ekiplerinden bir tanesi olan Shanghai SIPG takımına transfer olarak, forma giymeye başlıyor. Ancak buradaki sözleşmesi Aralık ayında son buluyor. Çin basınının duyurduğu yazılara göre Hulk, burdaki sözleşmesini yenilemeyeceğini ve başka bir takımda devam edeceğini söylüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.