Cinsel İlişki Fantezisi İçin Tutulan İki Adam Ellerinde Palalarla…

Avustralya’da bir kişinin çağırdığı iki adamın, cinsel ilişki fantezisi gerçekleştirmek isterken başına gelmeyen kalmadı.

İki adam tutan ve cinsel ilişki fantezisi gerçekleştirmek istenen olayda iki adam ellerindeki palalarla yanlışlıkla farklı eve girdi. Bu olay sonrası durum büyürken iki adam mahkeme kadar çıkmak zorunda kaldı.

Avustralya’da geçen yaz aylarında bir kişinin cinsel ilişki fantezisini gerçekleştirmek için tutulan iki adamın ellerinde palayla yanlış eve “daldığı”, ancak kısa süre sonra yaptıkları hatayı fark ettiği ortaya çıktı. Olay, adamlardan birinin mahkemede “Özel mülke silahla girme” suçundan aklanmasının ardından basına yansıdı.

Cinsel İlişki Fantezisi İçin Tutulan İki Adam Ellerinde Palalarla…

“İÇ ÇAMAŞIRIYLA BAĞLIYKEN SÜPÜRGEYLE OKŞANMA” FANTEZİSİ

İki adamın, isminin paylaşılmadığı bir birey tarafından eve çağrıldığı ve “iç çamaşırlarıyla bağlıyken bir süpürgeyle okşanma” fantezisini gerçekleştirmek için tutulduğu ortaya çıktı.

BBC’nin aktardığına göre müşteri, iki adam ile anlatı ve daha sonra başka bir yere taşındı. Fakat kişi adresi bildirmeyi unutunca da olanlar oldu.

YANLIŞ EVE GİRDİKLERİNİ FARK ETTİ

Kişini taşındığı eski evde oturan yeni kişi ise bir anda, yatağının başında pala tutan iki adam gördü. Çift kısa süre içinde yanlış eve geldiklerini fark etse de durum o kadar kolay atlatamadı. Mahkemeye taşınan olayda, mahkeme kayıtlarına göre palalı adamlardan biri, “Kusura bakma kanka” dedikten sonra evden çıktılar.

HAKİM KÖTÜ NİYET OLMADIĞINA KANAAT GETİRDİ

Mahkemede hakim, yaşananların bilinçli olmadığına ve kötü niyet içermediğine karar verdi.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.