Çocuklara Kodlama Öğreten Büyücü Asası Harry Potter Kano Coding Kit

Son güncelleme:

Gelecekte kodlama bilmeyen kimse kalmayacak gibi duruyor. Bu yüzden kodlama eğitimi oldukça ön planda son zamanlarda. Çocukların kodlama öğrenmesi için ise çok fazla eğlenceli seçenek bulunuyor. Erken yaşta öğrenilen kodlama ileri yaşlarda çocuklar için çok faydalı olacak gibi duruyor. Bu durumda ebeveynleri ürün keşfine çıkarıyor.

Kodlama öğrenmenin yeni ve eğlenceli hali ise Harry Potter Kano Coding Kit ürünüyle karşımızda. Artık çocuklar hem eğleniphem de kodlama öğrenerek geleceğe 1-0 önde başlayabilir.

Harry Potter Kano Coding Kit nedir?

Peki Harry Potter Kano Coding Kit nedir? Harry Potter Kano Coding Kit nasıl kullanılır? Harry Potter Kano Coding Kit avantajları nedir? Harry Potter Kano Coding Kit özellikleri nedir? Harry Potter Kano Coding Kit avantajları nedir? Harry Potter Kano Coding Kit fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Harry Potter Kano Coding Kit nedir? Nasıl kullanılır?

Harry Potter Kano Coding Kit nasıl kullanılır?

Harry Potter Kano Coding Kit, çocuklar için Kano Bilgisayar setini üretmekte olan Kano firması tarafından bizlere sunulmakta. Sanal büyücülük dünyasındaki kullanıcılar bu büyüleri kodlayabilecek. Büyüeri kodlayarak verilen görevler yerine getirilecek. Gerekli komutların tamamlanması istenen bu sistemde asanın sallanması sonucunda büyü iksirlerinde değişim yapılabiliyor.

Asa sallanarak iksirin rengi değişiyor ya da yukarı kaldırarak nesnelerin yerleri oynatılabiliyor. Kodlama mantığı ile çalışmakta olan Harry Potter Kano Coding Kit, bilgisayar programcılığındaki ana hatları çocuklara öğretiyor.

Harry Potter Kano Coding Kit özellikleri ve avantajları nedir?

Harry Potter Kano Coding Kit avantajları nedir?

Harry Potter Kano Coding Kit, eğlenceli bir şekilde çocuklara kodlama öğretiyor. Bu şekilde bilgisayar programcılığına adım atan çocuklar geleceğe daha bilinçli adım atıyorlar. Büyücü dünyasının sihirlerinin baş rolde olduğu bu ürün çocuklar için eğlenceli bir öğrenme ürünü olacaktır.

Harry Potter Kano Coding Kit, sasanın sallanmasıyla iksirlerin renginde değişim yapabiliyor. Yukarı, aşağı sallanan asa nesneleri yerinden oynatabiliyor. Bu şekilde kendini Harry Potter’ın asasına benzetilen asa kodlama yeteneğini çozuklarınıza eğlenceli bir şekilde aktaracak.

Kano CEO’su Alex Klein, bilgisayar ortamında ve normal hayatta problem çözme becerisinin artmasını bu ürünle hedeflediğini söyledi. Oldukça başarılı olan bu ürün hedefleri gerçekleştirecek gibi görünüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.