Çocuklarınızla Birlikte İzleyeceğiniz Hayata Dokunan Belgeseller…

Son güncelleme:

Çocuklarımızın evde olduğu bu dönemde onların eğitim uzak olmasınında düşünerek eğitici ve aslında hayat konusunda onlara yardımcı olacak farklı bakış açısıyla dünya görmelerini sağlayacak belgeseller izleyerek dünyadaki her açıdan bakmalarını sağlaya bilir hemde birlikte kaliteli zamanlar yakalamış oluruz.

Bir kaç belgesel önerimiz olacak hem sizin hemde çocuğunuz farklı bakış açıları yaratıp doğayı ve insanı tanımanız  konusunda yardımcı olacak

Yaşamın Başlangıcı

Teknoloji ve nörobilim alanındaki yenilikleri kullanan  dizi belgeselde  çevrenin,toplumun,  dış etkenlerin  çocukları nasıl etkilediği ve çocukların geleceğimizi nasıl etkileyebileceği gösteriyor.

Batkid Begins

5 yaşındaki lösemi hastası Miles Scott’un öyküsünü anlatan en büyük hayali Batman olabilmek olan Miles’ın isteği 2013 yılında gerçekleştirilmişti. Bu isteğin gerçeğe dönme sürecini perdeye taşıyan bir belgesel.

25 Litre

Tam bir gün boyunca  25 litre su ile yaşamanız gerektiğini, kulağa kolay gibi geliyor hiç de öyle olmadığını bize gösteren bir yapım. Gökhan Özoğuz da  günümüzün en önemli konularından birisi olan su tasarrufuna konu ediniyor. Çocuklarımızın  bilinçlenmesi için kesinlikle izlemeleri gereken bir belgesel.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.