Çoğunlukla Mermer Tasarımları ile Öne Çıkan Bee’s

Son güncelleme:

Özellikle son yıllarda şıklığı ile birçok alanda kullanılan ve göze hoş gelen mermer tasarımı, Bee’s Design tarafından en şık şekilde satışa sunuluyor. Markanın birbirinden kullanışlı ve zarif ürünleri, profesyonel bir tasarım olarak değerlendirilebilir.

BEESCL1

Silver White özellikli bir mermer ile tasarlanmış olan BEESCL1 kodlu Bee’s Design ürünü, 17 cm çapa ve 3 ile 3,5 cm arası yüksekliğe sahip. Şık kavislere sahip bu daire şeklindeki gümüş mermer üründe, kolye. bileklik, küpe, yüzük, kol düğmesi ve benzeri birçok eşyanızı barındırabilirsiniz. Sergileyeceğiniz takılarını ve ürünlerinizi kullanışlı bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bu çok yönlü vitrin ürününü, evinizde veya mekanınızda dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Tasarımda, isteğe bağlı olarak boyutunda, yüksekliğinde ya da mermerinde değişiklik yapılabilir. Yapacağınız değişiklikler, özelliğine bağlı olarak ürün üzerinde fiyat farkı gösterir. BEESCL1 kodlu bu şık gümüş mermer takı sergileme ve dekorasyon ürününü fiyatı ise 500 TL.

BEESP1

BEESP1 kodlu bu Bee’s Design ürünü, yine gümüş mermerden tasarlanmış olan çok amaçlı bir vitrin ürünü. 30 cm yüksekliğe sahip olan bu şık dekoratif ürünün eni, 7 cm genişliğinde. Ürünün zeminindeki kare yüzeyin tek kenarı ise yine 7 cm. Kolye, bileklik, yüzük, küpe gibi birçok takının ve ürünün sergilenebileceği bu hoş ürün, çok yönlü olarak rahatlıkla kullanılabilir. Ürün takı sergileme amacının yanında dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilir. Tasarımın boyutunda ya da mermer özelliklerinde, müşteri tarafından istenilen değişikler uygulanabilir. Değişikliklerin fiyata yansıyacağı bu BEESP1 kodlu şık ve dekoratif ürünün fiyatı ise 500 TL.

BEESP5

BEESP5 kodlu üçüncü Bee’s Design ürünü yine Silver White özellikte fantastik bir ürün. En yüksek sütunu baz alınarak ölçüldüğünde 21.5 yüksekliğe sahip olan bu tasarımın eni 15 cm, zeminindeki daire ise yine 15 cm çapa sahip. Kolye, bileklik, yüzük ve küpe çeşitli takı ürünlerinin şık bir şekilde sergilenebileceği bu ürün, kullanışlı bir vitrin ürünü, Ürün, dekorasyon amaçlı olarak da şık bir şekilde kullanılabilir. Müşterinin isteğine göre tasarım üzerinde boyut ya da mermer özellikleri adına değişiklikler yapılabilir. Bu çok yönlü mermer tasarım ürünün fiyatı, 950 TL.

BEESAP1

Bee’s Design ürünlerinin sonuncusu ise afyon beyaz renkte dekoratif bir ürün. Parlak bir mermere ve altın rengi bir detaya sahip olan bu ürün, 5 cm yüksekliğe ve 5 cm ene sahip. Bu şık tasarımın fiyatı ise 125 TL.

Birbirinden şık ve tasarım harikası Bee’s Design ürünlerine ulaşmak isterseniz, şu online mağazayı ziyaret edebilirsiniz:

Shopier Mağazası

Bees’s Instagram Sayfası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.