Çok Güzel Hareket Bunlar 2 ‘ye Bilet Almak Çok Kolay!!

Son güncelleme:

Son dönemlerde hepimiz evdeyiz değil mi? Evde kaldıkça da televizyon izleme oranı epey arttı. Birbirinden farklı içeriklerden biri de yıllardır bizimle olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 !! Peki Çghb 2 bilet nasıl alınır?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ekibi

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı 28 Mayıs 2008 tarihinde Kanal D ‘de yayımlanmaya başladı. Programı Yılmaz Erdoğan yönetiyor. Yılmaz Erdoğan her alanda başarısını göstermeye devam ediyor. Programın yanı sıra filmlerine de devam ediyor. BKM Mutfak oyuncuları ise oynuyor.  BKM de Beşiktaş Kültür Merkezi anlamına geliyor. Bu merkezi Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan uzun uğraşlar sonucu11 Kasım 1994 tarihinde kuruyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar ilk zamanlarda skeçlerini seyirciler puanlıyordu fakat sonradan bu olay kaldırıldı. Ayrıca BKM ekibi Çok Film Hareketler Bunlar  adlı uzun metraj filmi de 26 Mart 2010 tarihinde  gösterime girmiştir. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyuncuların tamamen kendilerinin yazdığı skeçleri oynarlar. Birbirinden farklı ve güzel skeçler vardır. Hatta bazı karakterler çok sevilir ve başka skeçlerde de karşımıza çıkar. Çok Güzel Hareketler Bunlar 4 sezondan oluştu ve 26 Haziran 2011 tarihinde sona erdi. Yıllar sonra 10 Şubat  2019 tarihinde   Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ismiyle fe çoğunlukla farklı kadroyla tekrar Kanal D de yayımlanmaya başladı. Programın sesi Eser Yenenler’dir hatta Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ de Yılmaz Erdoğan film çalışmalarına başladığı için tamamen Eser Yenenlere devralmıştır.  

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Skeçleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bilet nasıl alınır? 

Kendilerinin söylemiyle” Atölyeden yeni çıkan skeçler “ 6 Nisan da bizlerle buluşuyor. Her salı yayınlanan programın epey seveni var. Tabi ki dünyanın olduğu durumdan dolayı belli kurallar var. Bunlardan bazıları; 

  • İçeri girerken Hayat Eve Sığar uygulamasından HES kodunuzu göstermek . Ve eğer durumunuz “Riskli Değil” gösteriyorsa etkinliğe giriş yapabilirsiniz. 
  • Etkinlik salonuna sosyal mesafeye uygun şekilde hazırlanmış koltuklara geçmek. 
  • Etkinlik boyunca maskenizi çıkarmamak. 

Bunlar başlıca kurallar. Sırada bilet fiyatları var. Biletlerinizi Biletix’ den veya Bkmonline.net ‘den kolayca alabilirsiniz. Bilet fiyatları ikiye ayrılıyor; 

  • Tam bilet: 245 tl. 
  • Öğrenci bilet: 125 tl. 

Herkesin hayatında böyle güzel ve eğlenceli bir tiyatro  deneyimini yaşamasını tavsiye ederim. Hele de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ‘ den söz ediyorsak gülmekten karnınıza kramplar gireceğinin garantisini verebilirim.  

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.