Corona Virüs Şüphesiyle Hastaneye Sevk Edilen Kızını Kaçırdı!

Son güncelleme:

Almanya’dan 12 gün önce Düzce’nin Gölyaka ilçesine dönen ailenin 5 yaşındaki kızı, ateş ve boğaz ağrısı şikayeti nedeniyle götürüldüğü hastanede koronavirüs şüphesi yüzünden başka hastaneye sevk edilecekken babası tarafından kaçırıldı. Olaya müdahale eden polis, küçük kızı alıp diğer hastaneye götürdü.

KÜÇÜK KIZ ATEŞ VE BOĞAZ AĞRISI NEDENİYLE HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Almanya’dan 12 gün önce Türkiye’ye gelen ailenin 5 yaşındaki kızları Ş.F.’de, gece saatlerinde ateş ve boğaz ağrısı şikayetleri oluşmaya başladı. Ş.F., babası  tarafından Gölyaka Entegre Hastanesi acil servisine götürüldü. Ş.F. buradaki müdahalenin ardından da Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi.

KORONAVİRÜS ŞÜPHESİ NEDENİYLE BAŞKA HASTANEYE SEVK EDİLİRKEN BABASI KAÇIRDI
Burada yapılan ilk tetkiklerin ardından Ş.F.’nin, koronavirüs şüphesi ile gözetim altında tutulması için Atatürk Devlet Hastanesi’ne gönderilmesine karar verildi. Ancak bunu öğrenen Ü.F., kızını alarak hastaneden kaçırdı. Hastane yetkilileri polise haber verdi. Polis ekipleri, Ü.F. ve kızının içinde bulunduğu otomobili, Yığılcasapağı mevkisinde durdurdu. Ş.F., ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürülerek gözetim altına alındı. Emniyette ifadesinde bir anlık panikle böyle bir şey yaptığını söyleyen Ü.F., serbest bırakıldı.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.