Corona Virüse Yakalanan Tom Hanks Ve Eşinden “İzoleyiz” Paylaşımı

Tom Hanks ve eşi Rita Wilson’ın yaptırdıkları coronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran Amerikalı ünlü aktör,sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. 

Amerikalı aktör Tom Hanks, kendisinin ve eşi Rita Wilson’ın Avustralya’da yaptırdıkları corona virüs testlerinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Tom Hanks sosyal medyada yaptığı ilk paylaşım şöyleydi; “Merhaba millet. Burada bize iyi bakan herkese teşekkür etmek istiyorum. Covid-19’umuz var ve izole haldeyiz. O yüzden başkalarına yaymıyoruz. Uzmanların tavsiyelerini takip ederek, kendimize ve birbirimize dikkat ederek bunu başarabiliriz. Yapabileceğimiz şeyler var, değil mi? Unutmayın, her şeye rağmen beyzbolda ağlamak yoktur!”

Ünlü aktör bir öğününü yayınlayarak, yeni yaptığı paylaşımda “Yardımcılara teşekkürler. Kendimize ve birbirimize iyi bakalım” ifadelerini kullandı. 

Diğer yandan 7 Mart ve 9 Mart tarihlerinde Rita Wilson ile Sydney’de görüşen Channel 9 Entertainment editörü Richard Wilniks’in de corona virüse yakalandığını açıkladı. 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.