Corona Virüsü Salgınına Çözüm Bulana Ödül…

Jackie Chan; Büyük bir atılım geldi kendi ülkesi için taşın altına elini koydu ve bu durumun herkesi etkilediğini düşünmüş olacak ki artık bir şeyler yapılması gerektiğini düşünerek bir çözüm yolu üretmiş.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi ;Jackie Chan, Weibo isimli sosyal ağ üzerinden yaptığı açıklamada, Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan Corona virüsü salgınına karşı tedavinin bulunması için elinden geleni yapacağını bunun içinde bir kampanya ile , tedaviyi bulana 1 milyon yuan ödül vereceğini duyurdu.

Bu haber aslında teşvik olduğunu dile getiren Jackie Chan “Hangi kişinin ya da kurumun panzehiri geliştirdiği önemli değil. Eğer başarılı olurlarsa kendilerine 1 milyon yuan vererek teşekkür etmek istiyorum. Bu parayla ilgili değil. Daha önce tıklım tıklım olan sokakları boş görmek istemiyorum. Vatandaşlarımın hayattan zevk almaları gerektiği anlarda ölümle savaştıklarını görmek istemiyorum” Herkes mutlu ve sağlıklı bir yaşama sahip olması gerektiğini düşündüğü için bu ödülü teşvik amacıyla verdiğini açıkladı.

Ayrıca virüsten dolayı yayınlanması gereken filmlerde vizyon tarihleri ertelendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.