Daha Şık Ve Daha Akıllı Diş Fırçası Quip

Fiziksel görünümün en önemli parçalarından biri de gülümsemek diyebiliriz. Gülümsemek iletişim açısından son derece ön planda olan bir duygu aktarımı. Ancak gülüşünüzün güzel olmasının en büyük etkeni sağlıklı ve güzel dişler olacaktır. Sağlıklı ve güzel dişlere sahip insanlar diş bakımına son derece dikkat ederler. Ancak bu konuda insanlar o kadar da dikkatli değil.

Quip nedir?

Her iki kişiden bir tanesinin dişini düzenli olarak fırçalamadığı görülüyor. Her ne kadar riskli bir durum olsa da diş fırçalamamayı seçen insanlar var. Ancak Quip, diş fırçalamayı şık tasarımıyla çok daha kolay hale getiriyor. Diş sağlığı açısından da oldukça yararlı özelliklere sahip olan bu ürün gülümsemenizi daha da güzelleştirecek.

Peki Quip nedir? Quip nasıl kullanılır? Quip özellikleri nedir? Quip avantajları nedir? Quip fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim

Quip nedir?

Quip nasıl kullanılır?

Quip, gün içinde diş fırçalamanızı kolaylaştıran ve son derece şık tasarıma sahip olan bir diş fırçası. Diş fırçalama konusunda dikkatli olmayan insanlar için diş fırçalamayı daha da çekici hale getiren bu ürün oldukça avantajlı görünüyor.

Quip, akıllı diş fırçası niteliğiyle pille çalışan ve 2 dakikalık diş fırçalama süresinde 30 saniyede bir titreşim sağlarak pozisyon değiştirmenizi sağlıyor. Dişinizi tam anlamıyla temizleyen bu ürün, diş sağlığı için son derece yararlı.

Quip özellikleri ve avantajları nedir?

Quip özellikleri nedir?

Quip akıllı diş fırçasının tasarımcısı olan Simon Enever ürün hakkında şu sözleri söylüyor; “İnsanların kendilerine daha çok bakmalarını sağlamalıyız.”

İnsanların diş fırçalama konusunda daha dikkatli olması gerekiyor. Diş problemleri çürükler, diş eti hastalıkları son derece zorlayıcı süreçler. Diş fırçalama için oldukça çekici bir diş fırçası olan Quip, metal renk seçenekleriyle hoş bir görünüme sahip. 2 dakikalık diş fırçalama süresi tanıyan bu ürün 30 saniye süreyle titreşim göndererek pozisyon değişimi yapmanızı sağlıyor. Böylece dişleriniz tam anlamıyla temizlenmiş oluyor.

Quip, görünümü, diş temizleme özelliğiyle son derece yararlı bir diş temizleme ürünü. Pille çalışan bu ürün sizi sürekli diş fırçası şarj etme sıkıntısından da kurtarıyor. Oldukça cazip özelliklere sahip olan Quip yakın zamanda herkes tarafından severek kullanılacak gibi duruyor.

Quip fiyatı nedir? Quip, 25 Dolar olarak belirlenen bir fiyatla piyasaya sürüldü. Quip tasarımcısı olan Simon Enever ürün hakkında ”daha iyi bir deneyim” sözlerini kullanıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.