Dalga Dalga Şarkısı ile Gündeme Bomba Gibi Düşen İsim ”Murat Övüç”

Murat Övüç

Dalga Dalga şarkısı ile fenomen hale gelen Murat Övüç‘ü konuşuyoruz bugün. Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu isim aslında kim hepimiz çokta merak ediyoruz. Hakkında çıkan birçok haber ile merakları iyice artıran Murat Övüç Kimdir? sorusu ile başlayalım. Murat Övüç Nereli? Murat Övüç Sevgilisi Kimdir? ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Murat Övüç Kimdir?

Murat Övüç  1968 yılında(53 yaşında) Van’da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi’ni bitirdikten sonra lisansını Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. 5 kardeşin en küçüğü olan Murat Övüç’ün üç ablası ve bir abisi vardır. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu’nda otel ve restoran işletiyor.

Murat Övüç 5 kardeşin en küçüğüdür.

Sosyal medyada fenomeni olan Murat Övüç’ün bir tane de oğlu var. Oğlu Burakcan Övüç 14 Nisan 2001’de dünyaya geldi. 20 yaşında olan oğlu baba tarafından Van asıllı olarak sayılıyor.

Murat Övüç Oğlu Burakcan Övüç İle Birlikte

Murat Övüç, yönetmenliğini Sedat Kapurtu’nun üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli komedi filminin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Murat Övüç Şarkıları Fenomen Haline Geliyor

 Murat Övüç, duruşuyla sesiyle hatta paylaşımları ile olay yaratmaya devam ediyor. Söylediği şarkılar anında milyonlarca kez dinleniyor ve sosyal medya da fenomen hale geliyor. İlk olarak 2020 yılında çıkardığı Dalga Dalga şarkısı ile 9.7 milyon izlenmeyi başardı.

Murat Övüç Dalga Dalga Şarkısı İle milyonlarca izlenmeye ulaştı

Ardından sosyal medya da büyük yankı uyandıran şarkı kısa sürede fenomen hale geldi. 5 Şubat 2021 yılında ise Bahar Gelir ile birlikte Çıngıraklı Yılan şarkısını çıkardı. Yine aynı yılın Haziran ayında Hazır Edin Kınaları adlı şarkısını sevenleri ile paylaştı.

Murat Övüç Hazır Edin Kınaları Şarkısı

Kısa sürede izlenme rekorları kıran şarkı kına gecelerinin de aranan şarkısı haline geldi.

Murat Övüç’ün İnstagram Paylaşımları Olay Oluyor

Murat Övüç’ü bazılarımız ne şarkılarından ne deoynadığı filmlerden tanıyor. Birçoğumuz sosyal medyadaki paylaşımları ile tanıyor. Her yaptığı olay her söylediği ise gündeme geliyor. İnstagram’da sık sık paylaşım yapan Murat Övüç’ün 2.7 milyon da takipçisi var.

Murat Övüç Ve Annesi

Bazen hikaye bazen se fotoğraf paylaşımı yapan Murat Övüç’ün takipçileri de güzel yorumlar ile kendisini destekliyor. Paylaşımlarına beğeni üstüne beğeni yağarken yorumlar da eksik kalmıyor.

Murat Övüç İnstagram Paylaşımı

Murat Övüç paylaştığı videolar ile sık sık da magazine haber oluyor. Takipçilerini bazen güldürürken bazen de aldığı kötü tepkileri paylaşıp üzüntüsünü paylaşıyor. Murat Övüç‘ün seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok.

Murat Övüç İnstagram Üzerinde 2.7 Milyon Takipçiye Sahip

Murat Övüç’ü muratovucofficiall kullanıcı adı ile takip edebilir hayatına ortak olabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.