Değer Değişim Protokolü Bytom

Bytom, blok zinciri tabanlı açık kaynaklı bir değer değişim protokolüdür. Varantlar, menkul kıymetler, temettüler ve bonolar gibi gerçek dünya varlıklarını belirtmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılar, sınırsız varlıklar oluşturmak ve bu varlıkların serbestçe dolaşımını sağlamak için Bytom blok zincirini kullanabilir.

Bytom Değeri ₺0,627200 TRY

Bytom, Bytom blok zincirine ek olarak bir dizi ürün geliştirdi. Bir DeFi protokolü MOV, açık zincirler arası ağ geçidi OFMF (Açık Federasyon Yönetim Çerçevesi), kurumsal blok zinciri Bystack, bir BBFT + DPoS yüksek hızlı yan zincir Vapor, veri servis sağlayıcısı Blockmeta, mobil cüzdan Bycoin, Chrome genişletme cüzdanı Byone.

Piyasa Değeri ₺835.664.679 TRY

Bytom’un DeFi protokolü MOV hakkında:

Bytom’un DeFi protokolü MOV, bir ticaret protokolü ve Varlık Ödünç Verme protokolünden oluşur. Katman 2 yan zincir teknolojisi ile MOV, çok çeşitli finans ürünlerini destekleyebilir. MOV, sürekli iyileştirmeye adanmış bir protokoldür.

Genel Bakış

Tarih, teknolojik açıdan en gelişmiş projenin her zaman kazanmadığını göstermiştir (yani Tesla’ya karşı Edison, VHS v Beta), ancak Bytom’un yapay zeka gibi gelişmiş teknolojilere odaklanması, blockchain silahlanma yarışında bir nimet olabilir. Blockchain platformunun varlık yönetimi ve gelişimi, sonunda Bytom’u yapacak veya bozacaktır.

Projenin başarısı, varlıkları ekosistemine çekmeye bağlıdır ve bunu rakiplere göre aşağıdaki avantajları sergileyerek yapmaya hazırdır.

24 Saatlik Hacim ₺361.497.680 TRY

Bytom, geleneksel blok zinciri tasarımının her bir bileşenini ayıran üç katmanlı bir blok zinciridir. Ayrıca zincirler arası işlevi destekler ve diğer tüm kripto para birimlerini destekleyebilir.
BTM madeni paranın zirve değeri, endüstrinin geri kalanının zirveyi deneyimlemesinden aylar sonra 23 Nisan 2018’de gerçekleşti. Bu, kripto para piyasasından bağımsız olarak yükselen ender bir madeni paradır, bu nedenle kriz dönemlerinde ne yaptığına dikkat etmelisiniz.
Bytom, 8BTC, Bitmain ve blok zinciri endüstrisindeki diğer önde gelen oyuncularla ortaktır.
Bytom, Çin hükümetinin desteği olan SEC‘in onayına sahip ve merkezi Çin’de bir dijital varlık depolama merkezi inşa ediyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.