Demet Akalın’ı Dinlemeye Gitti, Hesap Şoku Yaşadı!

Eşi ve aile dostlarıyla birlikte Demet Akalın’ı dinlemeye giden Alişan, daha ilk dakikadan gelen hesap karşısında şaşırdığını ve hesabı ödediğini fakat saygısızlık yapıldığını dile getirdi.

Muğla’nın tatil beldesi Bodrum’da ailesiyle tatil yapan Alişan, aile dostları ile birlikte Demet Akalın’ın çıktığı sahneye arkadaşını dinlemeye gitti. Konser için ön masada ailesi ile arkadaşını dinleyen Alişan, Demet Akalın’ın sahneye çıkmasıyla birlikte gelen hesap karşısında şaşkına döndüğünü dile getirdi.

Pazar Magazin programına telefonla bağlanıp şaşkın olduğu olayı dile getiren Alişan, Demet Akalın’ın daha ilk şarkısına başladığı anda hesap geldiğini belirtti.

Alişan, “Ben de ‘Hayırdır ne hesabı’ dedim ve garson tarafından ‘Hesabı hemen almamız gerekiyor, biz öyle yapıyoruz’ dedi. Ben de ‘Tamam o zaman mekan sahibiyle görüşeceğim’ dedim.

İşin tuhafı sadece bizim masadan hesap alındı, diğer masalardan o sırada hesap falan alınmadı. ‘Daha konser başlayalı 50 saniye olmuş hesap ne demektir’ dedim ve garsonu çağırdım.”

”Hesabı ödeyip kalkıyorum dedim. Sonra gelip özür dilediler ama ben kabul etmedim. Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler. Hesap krizi diye bir şey yok sadece saygısızlık var. Söylendiği gibi ödediğim para da hesabıma iade edilmedi, öyle bir şeyi de zaten kabul etmem. Demet’le konuştum o da çok şaşırdı.” açıklamalarında bulundu.