Deniz Bulutsuz’un Avukatı Ozan Güven’e Tutuklanma Kararı İçin Mahkemeye Dilekçe Verdi!

Oyuncu Ozan Güven’in 6 aylık sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet iddiası ile 2 ay uzaklaştırma alarak mahkemeye verilmişti. Deniz Bulutsuz Ozan Güveni tekrar mahkemeye vermeyi düşünüyor. Deniz Bulutsuz’un avukatı şiddet iddiası ile Ozan Güven için tutuklu yargılanması talebini mahkemeye verdiğini bildirdi !

6 aylık sıkıntılı biten fırtınalı ilişkide sular durulmuyor. Deniz Bulutsuz, kendisine şiddet uyguladığı sebebi ile oyuncu Ozan Güven hakkında suç duyurusunda bulunarak kendisine 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Ozan Güven de bu talebe avukatı aracılığı ile itiraz da bulunmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan itiraz dilekçesine göre yapılan iddiaların tümünün gerçeğe aykırı olduğu, asıl şiddete maruz kalan tarafın Ozan Güven olduğu öne sürüldü

Deniz Bulutsuz’un avukatı ise mahkemenin bu itirazı ciddiye almayacağını belirtmişti. Hürriyet’in yapmış olduğu habere göre; avukat, tutuklama talebiyle yeniden mahkemeye başvurmaya hazırlandıklarını da bildirdi: “Ortada böylesine bir darp ve suçun işlendiğine dair ciddi bir şüphe varken, bu itirazın savcılık ve aile mahkemesi tarafından ciddiye alınmayacağına eminim.

Biz de delilleri karartma ihtimali olması nedeniyle tutuklanma talebinde bulunacağız. Buna ilişkin dilekçemizi belgeleriyle beraber sunacağız. Hazırlığını yapıyoruz.” dedi.

Deniz Bulutsuz Ozan Güven tarafından 12 Haziran’ı 13’üne bağlayan gece şiddet gördüğünü iddia ederek, kendisinden 17 yaş büyük sevgilisi Ozan Güven’den bir saatten fazla dayak yediğini, canına kastedildiğini açıklamıştı. Olayın ayrıntıları ve Deniz Bulutsuz’un şiddet sonrası görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Diğer yandan deneyimli oyuncu Ozan Güven’e tepkiler devam ediyor. 103 senarist, Ozan Güven’le iş yapan bütün yapımcı, kanal, menajer ve ilgili kuruluşları tarafından bu olay üzerine tavır almaya davet etti.