Dergi Kapaklarını Güzelliği ile Süsleyen İsim: Hazal Küçükköse

Son güncelleme:
Hazal Küçükköse İnstagram

Çeşitli dergilerin kapaklarını fiziği ve yüzünün güzelliği ile süsleyen Hazal Küçükköse, ekranlardan da tanıdığımız başarılı bir oyuncudur. Çeşitli dizi projeleriyle seyirci karşısına çıkan Hazal Küçükköse, çoğu kitlenin ilgi odağı haline gelmiştir.

Hazal Küçükköse Moda

Modanın Esintisi Fotoğraflarına Bir Kere Daha Baktırıyor

İnstagram profilinde 245 gönderisi olan güzel oyuncunun her bir fotoğrafta ayrı bir tarzını yansıtması moda ile ilişkisini gözler önüne sermiştir. Profilinde gördüğümüz spor tarzı ile de şıklığı yakalamayı başarmıştır. Çeşitli Gala Gecelerinde boy gösteren Gizem Küçükköse, güzelliğini giymiş olduğu elbiseler ile bütünleştirerek zarif bir hal yakalamıştır. Moda ile ilgili önerilerine yer vermediği İnstagram profilinde, attığı fotoğraflarda gördüğümüz üzere yaptığı kombinler ile sevenlerine fikir vermektedir. Her türlü tarzını takipçisiyle paylaşmasının yanı sıra paylaştığı gönderilerinin altına takipçilerinden gelen güzel yorumlar da bu noktada kaçınılmaz olmuştur.

Hazal Küçükköse ve Deniz Küçükköse

Hazal Küçükköse’nin İkizi

Hazal Küçükköse’nin ikizi olan Deniz Küçükköse, Hazal Küçükköse’nin sevenleri tarafından ilgi odağı haline gelmiştir. Ayırt edilemeyecek kadar birbirlerine benzeyen ikiz kardeşler, fotoğraflarını gören kişileri hangisi Hazal Küçükköse, hangisi Deniz Küçükköse sorularına maruz bırakmıştır. Deniz Küçükköse İnstagram’da 23.3 bin takipçiye sahip bir profile sahiptir. Çocuğu ve eşi ile çeşitli anlarının fotoğraflarını takipçileriyle buluşturan Deniz Küçükköse, mütevazi bir hayat sürdürmektedir.

Hazal Küçükköse

Hazal Küçükköse Kimdir?

Hazal Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra, Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü 3. sınıfta bırakmasının ardından şu an Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansına devam etmektedir. Güzel oyuncu, oyunculuk derslerini de almayı ihmal etmemektedir. Ekranlarda çeşitli projelerle karşımıza çıkan başarılı oyuncunun, oyunculuk serüvenine bakalım.

Hazal Küçükköse Dizileri

Hazal Küçükköse Nasıl Oyuncu Oldu?

Hazal Küçükköse, çocukluğundan beri oyunculuğa ilgili olduğunu söyleyerek, ‘Genel biyoloji dersimin vizesine hazırlanırken bir anda kendimi kamera karşısında buldum’ sözlerine yer vermiştir. Bir sosyal paylaşım sitesinde fotoğraflarını gören cast direktörü tarafından keşfedilen güzel oyuncu, 2009-2010 yılları arasında Deniz Yıldızı adlı dizide Gözde karakterine hayat vererek bu yolda kariyerine başlamıştır. 2012 yılında Ustura Kemal dizisinde, 2014 yılında ise Beni Affet adlı dizide rol almıştır. 2015-2017 yıllarında Kara Sevda dizisi ile kariyerinde zirve yakalayan güzel oyuncu, sonraki yıllarda çeşitli diziler ile ekran karşısına çıkmaya devam etmiştir. 2020 yılında Zemheri dizisinde Berrak karakteriyle seyirciyi etkilemeyi başarmıştır.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri

Hazal Küçükköse’nin Ödülleri

  • 2016 yılı: KKTC Magazin Gazetecileri Ödülleri ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’
  • 2016 yılı: KTÜ 8.Medya Ödülleri: ‘En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu’
  • 2017 yılı: Pantene Altın Kelebek Ödülleri: ‘Yıldızı Parlayanlar’
  • 2018 yılı: İGÜ 7.Medya Ödülleri: ‘ 2017’de Yıldızı Parlayan’

Ödüllere, ‘Kara Sevda’ dizisi projesi etrafında layık görülmüştür.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.