Dev Ortaklık: STRAX Coin

STRAX Coin yani Stratis, bir Blockchain hizmetleri satıcısıdır. C# Corner ile ortak olan Stratis kendini geliştiriyor. Peki STRAX Coin’in piyasa değeri nedir?

C# CORNER

STRAX Coin Nedir?

Stratis, kendi platformunu ve piyasasını destekleyen coinini çıkardı: STRAX Coin. Stratis’in genel amacı ise blockchain teknolojisini daha basit hale getirmek ve kulllanımını kolaylaştırmak.

Bloclchain teknolojisi günler geçtikçe daha da komplike bir hal alıyor. Stratis bu problemi çözüme kavuşturmak amacıyla kurulmuş bir platform. Çözüm sürecinin en önemli özellikleri ise güvenilirlik ve şeffaflığı artırmak.

Yazılımcıları Bir Araya Topluyor

Kurumsal düzeyde bir platform olan Stratis, C# ve .NET dili yazılımcılarına bir alt yapı sunuyor. Özellikle ekonomi üzerine çalışmalar yapan STRAX Coin, piyasaya henüz yeni atıldı. Şirketi geliştirmek isteyen Stratis, STRAX Coin’in değerini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kendini geliştirmek için ise milyonlarca yazılım mühendisini bir araya getiriyor. Stratis yaptığı basın açıklamasında Microsoft çözümlerinde Blockchain geliştirme sürecini kolaylaştıracak.

Eğitim ve Sertifika Verilecek: STRAX Coin

Stratis aynı zamanda yeni ortaklıklar için planlanan etkinliklerle ilgili duyuru yaptı. İlk olarak iki ekip Stratis’in akıllı sözleşmeleri için çalışan yazılımcılar için üç ayda bir hackathon düzenleyecek. Ayrıca, Stratis ve C# Corner, yazılımcıların tecrübeli olduğunu ve uzmanlığını doğrulayan güvenilir belgeler yayınlamak ve insanları teşvik etmek için Sertifikalı Stratis Blockchain Uzmanı (CSBE) sertifika programı düzenleyecek.

Son olarak Stratis C# Corner’ın özel bir Learn bölümünde Blockchain geliştiricileri için ayrıntılı eğitimler yayınlayacak. Stratis, uygulamalar tasarlayabilen ve oluşturabilen geniş bir yazılımcı kitlesini amaçlıyor. Bu topluluğun büyümesi ile STRAX Coin değer kazanacak gibi görünüyor.

Straris’in Akıllı Sözleşmeleri Neler?

STRAX Coin, akıllı sözleşmeler ve ICO (STO) Platformu hakkında birçok çözüm önerisi sunar. C # .NET yazılımcıları için bilinen bir geliştirme ortamında yüksek verimli ve güvenilir sözleşmeler oluşturabileceğiniz bu platformu kullanmak oldukça basittir.

C # Akıllı Sözleşmeleri, yazılan kodları şeffaf bir şekilde gösteren güvenli ve yasal bir anlaşmanın oluşmasıyla ilgilenen kullanıcılar içindir. Stratis platformunda oluşturduğunuz akıllı sözleşmeler ile finans uygulamaları geliştirmek de mümkündür.

STRAX Coin Güncel Piyasa Değeri Nedir?

Kitlesel fonlama konusunda çözümleri kolaylaştıran bu platform, hizmetleri ücretsiz olarak sunması sebebiyle rakiplerinden bir adım daha öndedir.

STRAX Coin ilk çıktığı dönemde 0.02 dolar ile piyasadaydı. Ancak 2017 yılında muhteşem bir sıçrama yapan STRAX Coin fiyatını 23 dolara kadar çıkardı. Bugünlerde ise o zirvesinden çok uzaklaşmıştır. Şu anda 1 STRAX Coin = 2.11 Dolar olarak işlem görür.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.