Diagne’nin Canlı Yayında Bir Kadına Cinsel İlişki Sorusu Şoke Etti

Bonservisi Galatasaray’da olan ve Club Brugge’e kiralanan Mbaye Diagne, kadro dışı olarak çalışmalarını sürdürüyordu. Diagne, Instagram canlı yayını açarak takipçileri ile buluştu.
Fakat Mbaye Diagne’nin yaptığı son hareket ülkesinde bir kez daha tartışma yarattı.

Instagram’ı yoğun şekilde kullanan Diagne, genç bir kadınla yaptığı canlı yayında “İlk kez ne zaman cinsel ilişkiye girdin?” diye sordu ve kadının çok utanarak yayından çıkmasının ardından tepkilerin hedefinde kaldı.

Senegal basını ise bu konuya yer verdi. Basın, ülkede evlilik dışı cinsel birlikteliğinin yasak olduğunu vurguladı. Devamında ise Diagne’nin böyle bir soruyu rahatlıkla sormasının kabul edilemez olduğunu yazdı. Basın dışında ise Nijerya’nın ünlü isimlerinden de tepki geldi.

O ünlü isimlerden biri de Senegalli şarkıcı KetcHup oldu. Ünlü şarkıcı, Diagne’yi hedef alırken, “Zenginsin diye her şeye iznin yok. Böyle bir soruyu kızına sorabilir misin? Ülkemi tanıyamıyorum. Böyle insanları nasıl referans olarak alıyorlar, anlamıyorum. Devlet hemen cezasını kesmeli” ifadelerini kullandı.

Ayrıca ünlü topçu iki eşliliği ile gündeme gelmişti. Futbolcu “ben çok eşli bir insanım” diyerek eşininde bu durumu bildiğini belirtmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.