Diego Perotti’nin Sakatlığıyla İlgili Babası Hugo Perotti Ne Dedi?

Sakatlığından dolayı Süper Lig‘deki bir çok maçı kaçıran Huge Perotti‘nin sakatlığı hala devam ediyor. Oyuncunun Avrupa’dan gelişinden beri bu sakatlığının olduğunun söylentileri duyulmaya başlanmıştı. Avrupa Lig‘inde de sakatlık yaşayan futbolcu, Fenerbahçe-Beşiktaş maçında yaşadığı sakatlıktan beri sahalardan uzak.

Diego Perotti’nin Sakatlığı Ne Zaman Geçecek?

Diego Perotti’nin Sakatlığı Ne Zaman Geçecek?

Diego Perotti’nin sakatlığı ne zaman geçecek? Diego Perotti sahalara ne zaman dönecek? Henüz ne zaman iyileşeceğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmamakla beraber tedavisi devam ediyor. Diego Perotti’nin sakatlığı ile ilgili ne açıklama yapıldı?

Hugo Perotti’nin Diego Perotti’yle İlgili Açıklaması

Hugo Perotti’nin Diego Perotti’yle İlgili Açıklaması

Diego Perotti‘nin babası, oğlunun durumuna üzüldüğünü belirterek şu sözleri söyledi; “Avrupa’dan ciddi bir diz sakatlığıyla geldiği söyleniyor. Bu tamamen yalan. Perotti’nin de söylediği gibi hamstringinde (arka adale) bir sorun oldu. Başarılı bir ameliyat geçirdi ve başka sorunu yok. Şu anda iyileşme aşamasında. Sezon bitmeden sağlığına kavuşacağını umuyorum. Fenerbahçe‘de 2 yıl daha kontratı var. Kimsenin şüphesi olmasın.’‘. Diego Perotti’nin sakatlığı için girdiği ameliyat başarılı geçti. Diego Perotti şu an iyileşme aşamasında.

Diego Perotti’nin Sakatlanmadan Önceki Durumu

Diego Perotti’nin Sakatlanmadan Önceki Durumu

32 yaşındaki başarılı ve deneyimli Diego Perotti, sezon başında Roma’dan bedelsiz transfer oldu. Transferinden sonra sadece 4 maçta oynayabilen Diego Perotti, bu maçlarda 3 gol attı.

Diego Perotti Kim?
Diego Perotti Kim?

Diego Perotti, 26 Temmuz 1988’de Moreno‘da doğdu. Profesyonel futbol kariyerine altyapısından çıktığı CD Moron‘ın altyapısında başladı. Diego Perotti, daha sonra Sevilla, Club Atletico Boca Juniors, Genoa, Roma ve Fenerbahçe’de sahalara çıktı. Orijinal pozisyonu sol kanat olan deneyimli oyuncu, hücum hattının sağ kanadında ve forvet arkasında da görev yapabiliyor. Diego Perotti’nin şu anki değeri 4 milyon Euro.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.