Dijital Varlık Belirteci Numeraire

Numeraire, tahmini ticaret algoritmalarını haftalık yarışmalarla kalabalıklaştıran bir hedge fonudur.

Numeraire , veri bilimcilerini yüksek performanslı ticaret modelleri geliştirmek için telafi eden haftalık bir turnuva düzenleyerek tahmin modeli oluşturmayı yeniden tanımladı. Veri bilimcileri, diğer tüm katılımcılarla paylaşılan bir veri kümesinin üzerine inşa edilen tahmin modelleri sunar. Verdikleri modelin doğruluğuna ve varsa belirli bir turnuva için stake ettikleri Numeraire token (NMR) miktarına göre ödüllendirilirler.

Piyasa Değeri ₺771.817.850 TRY

Jeton

NMR, Numeraire ağındaki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan dijital varlık belirtecidir. Jetonlar için ERC20 standardına uygun olarak Ethereum üzerine inşa edilmiştir . NMR, itibari para birimi veya diğer dijital para birimleri için satın alınabilir ve satılabilir.

Numeraire Değeri
₺252,82 TRY

Numeraire Değerleri

Piyasa Değeri: $110,94M
Piyasadaki Arz: NMR3,05M
Toplam Arz: NMR11,00M
(24S) Hac.: $9,94M
Değ (7G): -1,39%

24 Saatlik Hacim ₺77.611.514 TRY

Numeraire (NMR) , dünyanın dört bir yanındaki büyük borsalarda yatırım yapmak için yapay zekayı bir araya getiren, San Francisco merkezli bir hedge fonu olan Numerai’ye güç veren bir kripto para birimidir. Numeraire (NMR) sahipleri, NMR jetonlarını her hafta belirli tahminlere göre yatırabilirler. Başarılı tahminler daha fazla NMR ile ödüllendirilir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.