Dijital Varlık Flexacoin

Flexacoin, kendisini, başlangıçta Flexa ağındaki perakende ödemeleri teminatlandırmak için geliştirilen, anında kripto para birimi ödemelerini kolaylaştıran dijital bir teminat belirteci olarak tanımlıyor. Flexacoin, kripto ile ödeme yapan müşteriler ile fiat’ı kabul eden tüccarlar arasındaki sürtüşmeyi azaltmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar satış noktasında bir QR kodu tarar ve Flexa Ağ Protokolü (FNP), fiat için harcanan kriptoyu takas eder ve daha sonra satıcıya iade edilir.

49. sırada işlem görmektedir.

Flexa, işlenen her işlemin bir yüzdesini kullanıcılara iade eder. Flexa’nın FNP’si işlemler ve yalnızca üyelere özel çeşitli ağ teşvikleri için Flexacoin adlı ERC 20 uyumlu jetonu kullanır. Ekibe göre “Flexa” adı esnekliğin kısaltmasıdır. Flexa, satış noktasında ek donanım gerektirmez ve tüketici ve satıcı için sorunsuz ödeme ve makbuz için optimize eder.

Ticaret hacmi $283.251

Flexacoin Değerleri

Piyasa Değeri: $340,95M
Piyasadaki Arz: FXC29,00B
Toplam Arz: FXC100,00B
(24S) Hac.: $1,13M
Değ (7G): +37,22%

2018’de piyasaya çıkmıştır.

Flexacoin 2018’de piyasaya çıktığında, dijital varlık işlemleri için anında teminatlandırma yeni ve yeni bir kavramdı. O zamandan beri, ademi merkeziyetçi finans ortamı dramatik bir şekilde gelişti. Sağlam borç alma ve borç verme protokolleri, merkezi olmayan likidite havuzları ve yeni harcanabilir dijital varlık türleri gibi büyük yenilikler artık sıradan.

Bölmeler aracılığıyla doğrudan, zincir üzerinde tedarik

Önceden hem zincir içi hem de zincir dışı birden fazla adım gerektiren teminat tedarik işlemleri, artık tamamen zincir üzerinde gerçekleştirilen tek bir işlemdir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.