Deep Blue Club

Dilan Telkök, Organik Hayatı İle Paylaşımlarını Renklendiriyor

İlk oyunculuk deneyimi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile parlayan, oyunculuk kariyerine başarılı projelerle devam eden güzel oyuncu Dilan Telkök, eşi Berkay Hardal ile birlikte Muğla’da sürdürdüğü organik yaşamlarını sevenleri ile paylaşıyor. Oyuncu çift, gözlerden uzak, doğa ile iç içe olan evlerinde sakin ve huzurlu bir yaşam sürdürmeye devam ediyor.

Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan genç oyuncu, rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ardında Halka, Neredesin Birader, Evlat Kokusu, Güvercin gibi dizi projelerinde de önemli rollerde bulundu. Kendisi gibi oyuncu olan Berkay Hardal ile sevgili olduktan sonra kısa sürede evlenme kararı alan güzel oyuncu, sevenlerine evlilik sürprizi yaptı. Oyuncu çift evlilik sonrası Muğla’da bulunan evlerinde kendilerini doğanın huzuruna bıraktı.

Setlere bir süreliğine ara veren çift, burada günlük yaşamlarını, eğlenceli anlarını, rutinlerini sevenleri ve takipçileri ile hem Instagram hem de Youtobe üzerinden paylaşıyor. Çiftin Youtobe üzerinden paylaştıkları düğün videoları ise çok sayıda beğeni aldı. Videolardaki eğlenceli halleri ise sevenleri tarafından güzel yorumlarla karşılandı.

Güzel oyuncunun Dobby ve Snow adında iki köpeği de bulunuyor. Köpekleriyle eğlenceli anlarına sosyal medya hesabında sıkça yer veren oyuncu Dilan Telkök, onlara ait paylaştığı fotoğraf ve hikayeler için de ayrı bir klasör oluşturmuş. Günlük yaşantısına dair anlardan takipçilerinin de haberdar olmasını sağlayan başarılı oyuncu, aynı zamanda moda, yaşam, makyaj hakkında öneri ve tavsiyelerde de bulunuyor.

Paylaşım yaptığı fotoğraflarında ağırlıklı olarak makyajsız, doğal hallerini paylaşan oyuncunun saf ve doğal güzelliği ise dikkat çekiyor. Kendisinin her halini seven güzel oyuncunun bu duru güzelliği, onun daha da kendi gibi olduğu düşüncesini sevenlerine aşılıyor. Dilan Telkök’ün şık ve fotojenik halleri ise oldukça dikkat çekiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.