Dimitris Pelkas İçin Çok Büyük Teklifler Geldi!

Fenerbahçe Ocak ayı transfer dönemi için oyuncularla ilgili planlama yapmaya başladı. Geçen sezon göz dolduran performansıyla çoğu Avrupa takımını peşine takan Yunan futbolcu Dimitris Pelkas için flaş bir transfer teklifi geldi! Başkan Ali Koç ve yönetimin teklifi değerlendirmeye alacağı fakat Vitor Pereira’nın kadronun bozulmasını istemedikleri konuşuluyor!

Dimitris Pelkas İçin Çok Büyük Teklifler Geldi!

Dimitris Pelkas İçin 10 Milyon Euro Teklif!

Sarı-Lacivertli yönetim, Teknik Direktör Vitor Pereira’nın istekleri doğrultusunda şekillenen kadronun bozulmasını istemiyor. Ancak maddi açıdan kazanç elde etme adına gelen tekliflerin değerlendirileceği dile getirildi. Fenerbahçe’de, takımın yıldızı Dimitris Pelkas için İspanya Ligi’nden 2 talip olduğu öğrenildi. Sarı lacivertlilerde, gösterdiği performansla taraftarın takdirini toplayan Yunan oyuncunun, gelen tekliflerin kararını yönetime bıraktığını ve alınacak karara saygı duyacağını ifade etti.

27 yaşındaki yıldız futbolcu için 10 milyon Euro seviyelerinde resmi teklifler olduğu söylendi. Pelkas’ın daha çok Fenerbahçe’yi sevdiği ve Fenerbahçede kalmak istediğini sözleriyleVde dile getirdiği biliniyor. Pelkas kariyerinde, PAOK, Vitoria Setubal, Apol. Kalamarias gibi takımlarda da boy gösterdi. Fenerbahçe, Yunan yıldız için geçtiğimiz sezonun başında 1.9 milyon Euro bonservis bedeli ödemişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.