Diş Fırçaları Artık Eskide Kalıyor! Amabrush’u Bluetooth İle Kontrol Et!

Diş sağlığımızı korumak için diş fırçalamak günlük hayatta düzenli olarak yaptığımız bir olay. Ancak bunu daha kolay ve daha kullanışlı hale getirmek mümkün. Amabrush ile dişlerinizi dip köşe temizleyebilir, verilen titreşimle daha sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.

Peki Amabrush nedir? Amabrush nasıl kullanılır? Amabrush diş sağlığı için gerekli mi? Tüm bu soruların cevaplarını detaylarıyla inceleyelim.

Amabrush nedir?

Amabrush nedir?

Amabrush bir diş fırsaçı olarak karşımızda. Ancak Amabrush diş fırçası bildiğiniz diş fırçalarından farklı. Tasarımı ve kullanım şekli ile diş fırçalamanızı daha kolay hale getiriyor. Alt ve üst dişlerinize tam olarak oturan Amabrush içerisindeki kanallar sayesinde diş macununun dişlere iletilmesini sağlıyor.

Antibakteriyel olan slikon malzemeye sahip Amabrush, dişinizin her alanına ulaşıp titreşim gönderiyor ve dişinizi tam anlamıyla temizliyor. Böylece diş sağlığınızın daha iyi hale gelmesini sağlıyor.

Amabrush özellikleri

Kickstarter projesi olarak karşımızda olan Amabrush, diş temizliğinin ince detaylarla hesaplanmasıyla oluşturulmuş. Projede gfırçalama süresinin 120 saniye olduğu hesaplanıyor. Bu durumda 32 diş için her bir yüzeye 1.25 saniye fırçalama süresi ayırıyor.

Amabrush, dişlerin her yerine ulaşarak fırçalama sağladığı için bu süreyi daha hızlı kullanıyor. Bu da kısa sürede daha temiz ve sağlıklı dişler anlamına geliyor.

Amabrush özellikleri ve avantajları neler?

Amabrush avantajları

Amabrush, kablosuz olarak kullanılan ve şarj ederek çalışan bir diş fırçalama ürünü. Bir kere şarj etmeniz sonrasında 28 defaya kadar ürünü kullanmak mümkün. Tam anlamıyla dişlerinizin her yerine ulaşan Amabrush, hem kolay diş fırçalama hem de diş sağlığını koruma imkanı sunuyor.

Amabrush Bluetooth ve mobil uygulamalarla ürünü kişiselleştirmenizi de sağlıyor. Renk ve ses seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilir ve fırçanızı özelleştirebilirsiniz.


Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.