Deep Blue Club

Dr. Mehmet Öz’den Corona Virüs İçin İlginç Tavsiye “Bol Bol Seks Yapın”

Son güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde coronavirüs’e (covid-19) karşı ‘Turkish Twist’ adını verdiği el yıkama yöntemini anlatan Doktor Mehmet Öz şimdi de karantinadayken yapılabilecekler hakkında konuştu. Öz, evde kalan çiftlerin gerilimi azaltmak için ‘bol bol seks yapmasını’ tavsiye etti.

TMZ’ye konuşan Mehmet Öz, içeride kalan insanların coronavirüs’le mücadele için önerilen sosyal mesafenin olumsuz etkilerine karşı bol bol seks yapmaları önerisine bulundu. Dr. Öz, “Eğer öteki yarınızla birlikte karantinaya girdiyseniz en iyi çözüm seks. Gerilimi azaltacak ve daha uzun yaşayacaksınız. Belki bebek yapacaksınız. Bu birbirinizin yüzüne bakıp sinirine dokunmaktan daha iyi” dedi.

“DOĞUM ORANLARINDA PATLAMA BEKLİYORUM”
Dr. Öz, fiziksel teması öneren az sayıda uzmandan biri. Salgın Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) sosyal mesafe çerçevesinde insanların birbirinden en az 1.8 metre uzak durması gerektiğini savunuyor.
Öz’ün tavsiyelerine mesafeli yaklaşan uzmanlardan,  Long Island’da acil servis doktoru Dr. Frederick Davis, salgın sırasında seks konusunun gri bir alan olduğunu söyledi. Davis, “Eğer hiçbir semptom göstermiyorsanız cevap evet. 8-9 ay içinde doğum oranlarında patlama bekliyorum” diye konuştu.

“EL YIKAMA TEKNİĞİ”
Öz, Jimmy Fallon’ın Tonight Show programına katıldığında el yıkama yöntemleriyle gündeme gelmişti. Kapsamlı bir şekilde el yıkanması gerektiğini ve coronavirüs’le mücadele etmek için detaylıca el yıkamanın önemli olduğunu dile getiren Dr. Öz, el yıkama hareketlerine, ‘Turkish Twist’ ismini vermişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.