Dünyaca Ünlü Model Gigi Hadid 20 Haftalık Hamile!

Son güncelleme:

Victoria’s Secret’ın ünlü modellerinden biri olan Gigi Hadid ve One Direction grubunun eski üyesi Zayn Malik bebek bekliyor. Model Gigi Hadid 20 haftalık hamile olduğunu açıkladı.

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, kısa bir süre önce 25’inci yaş gününü kutladı. Korona virüs nedeniyle evden çıkmayan Hadid, doğum gününü kardeşi Bella Hadid ve sevgili Zayn Malik ile birlikte kutladı. Bir dönem ayrılıp barışan çiftten hayranlarını sevindiren haber geldi. Gigi Hadid 20 haftalık hamile olduğunu açıkladı. Ünlü model birlikte çekindikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak şu notu düştü:

“Benim için bugünü özel hale getiren, tüm dünyadan sevgilerini hissettiğim karantina ailemle en güzel 25’inci yaş günü kutlaması.Bu zamanlar gelecekte beraberlik için bizi daha da minnettar hale getirecek. Herkese doğum günü mesajları için teşekkürler. 25’inci yaş günümü asla unutmayacağım.”

Ünlü model, şarkıcı Cody Simpson ile bir süre birliktlelik yaşamış ve ayrılmıştı. Mayıs 2014’te ayrılan çift Kasım 2014’te tekrar barışan çift Mayıs 2015’te aydıldı. Gigi Hadid bu ayrılığın ardından Haziran 2015’te Joe Jonas ile yeni bir ilişkiye başladı, ancak bu aşkta kısa sürdü ve  Kasım 2015’te çift ayrıldı. Hadid aynı ay içerisinde Zayn Malik ile ilişki yaşamaya başladı ve 29 Nisan 2020 tarihinde de hamile olduğunu açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.